Görüş Bildir
Haberler
Edis Hayranları Buraya: Yerli Dünya Starımız Ocak Ayında NFT Çıkaracağının Müjdesini Verdi!

etiket Edis Hayranları Buraya: Yerli Dünya Starımız Ocak Ayında NFT Çıkaracağının Müjdesini Verdi!

Ali Aydemir
29.12.2021 - 10:30

Yerli dünya starımız Edis yerinde duramıyor! Turnelere, konserlere doyamayan sanatçı kripto dünyasına oldukça yakın markajda dururken aynı zamanda Ekim ayında kendi token'ını çıkarmıştı. Şimdi ise An şarkısının ilk ses kaydının NFT olarak Ocak ayında satışa çıkacağını söyledi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Dijital her şeyde öncü olmak isterim."

"Dijital her şeyde öncü olmak isterim."

Başarılı sanatçı Edis ülkemiz sınırlarını aşarak tüm dünyada tanınan bir sanatçı olma yolunda adım adım ilerliyor. Albüm ve single çalışmalarının yanı sıra Kripto dünyası ve NFT'lere ilgisiyle de tanınan sanatçı son röportajında müjdeyi verdi. Dijital ne varsa orada her şeyin yenisini yapmaya çalıştığını belirten sanatçı, Ocak ayında çıkaracağı NFT'nin An şarkısının ilk ses kaydı olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda bir ilki başararak NFT destekli Edis Fan Token'ı duyurmuştu.

Geçtiğimiz aylarda bir ilki başararak NFT destekli Edis Fan Token'ı duyurmuştu.

Edis, sanat dünyasının yeni etkileşim alanı olarak bilinen NFT ve Fan Token sektörüne kendi NFT’leri ve Fan Token’ı ile adım atmıştı. UNIQ’te gerçekleşen basın lansmanıyla duyurulan Edis Fan Token ve NFT’leri, büyük ilgi görerek halka arzın ardından hemen tükenmişti.

Hayranları ile sanatçılara köprü görevi görüyor.

Hayranları ile sanatçılara köprü görevi görüyor.

Son dönemde daha da popüler olmaya başlayan Fan Token'lar sanatçılar ile hayranlarının etkileşimlerini artırıp dijital dünyada ortak bir paydada buluşturuyor. Hayranları ile sanatçılar arasında köprü kuran Fan Token'lar son dönemde daha da fazla dikkat çekiyor.

8.000.000 Token satılmıştı.

8.000.000 Token satılmıştı.

Edis Fan Token sayesinde hayranları, Edis'in belirlediği özel buluşma ve etkinliklerde, konserlerde, röportajlarda ayrıcalıklı olarak yer alabiliyor. 18 Ekim’de 0,90 TL ön satış fiyatıyla çıkarılıp 1TL üzerinden halka arz edilen EDIS Token 8.000.000 adet satılarak tükenmişti.

ICRYPEX CEO'su Gökalp İçer lansmanda önemli açıklamalarda bulunmuştu:

ICRYPEX CEO'su Gökalp İçer lansmanda önemli açıklamalarda bulunmuştu:

Bu noktada, dünyada bir ilke imza attığımız Edis Fan Token, NFT destekli ilk Fan Token olma özelliğini taşıyor. Bu projenin gelişmiş teknolojisiyle sektöre büyük bir değer katacağını söyleyebiliriz. Bugün yalnızca Edis Fan Token değil, Edis’in eserleriyle başlayacak NFT satış platformumuz ICRYPEX NFT Bazaar’ı da ilk kez duyuruyoruz. Bu platformda yer alacak Edis NFT’lerinin satın alma aracı Edis Fan Token olacak. Gerçekleşen bu anlaşmanın sanat ve kripto para dünyasının bir arada ilerlemesinde etkili bir adım olacağına inanıyoruz” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Kripto, sadece yatırım olarak düşünülemeyecek kadar zengin bir teknoloji!"

"Kripto, sadece yatırım olarak düşünülemeyecek kadar zengin bir teknoloji!"

Dünyanın NFT destekli ilk Fan Token’ını çıkaran Edis, “Dijital dünyada bu denli yankı uyandıran bir sektöre kendi adımla üretilmiş bir Fan Token ile adım atmaktan heyecan duyuyorum. Fan Token ve NFT’ler hayranlarımla etkileşim kurmak adına çok etkili bir yol ve bu yol sanat dünyasında her geçen gün etkisini yükseltecek. Buna birlikte tanıklık edeceğiz” dedi.

Altın Kelebek Ödülü ardından ilk coin yakma işlemi de yapılmıştı.

Ocak ortasında ilk ses kaydının NFT olarak piyasaya çıkarılacağı duyurulan şarkı ise 2018 yılında aynı isimli albümüyle çıkardığı An şarkısı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın