Ecrin Bebek Bulundu mu? Müge Anlı'nın Programındaki Kayıp Bebek Olayında Çember Daraldıkça Can Sıkıcı Yeni Gelişmeler Yaşanıyor!

635PAYLAŞIM

Müge Anlı'da işlenen kayıp Ecrin olayını ekranlarda ortaya çıktığı ilk günden beri takip ediyoruz. Programda bugün de yeni gelişmeler yaşandı. Duyduklarımıza ve gördüklerimize inanamadığımız bu gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedik. Buyrunuz detaylar içeriğimizde...

Müge Anlı'nın programındaki kayıp bebek Ecrin olayını duymayan kalmamıştır. Her geçen gün yeni bilgilerin ortaya çıktığı olayı burada detaylarıyla anlatmıştık.

Müge Anlı'nın Programındaki Aşk-ı Memnu'ya Taş Çıkartacak İlişkiler Yumağı İçeren Kayıp Bebek Olayı - onedio.com
Müge Anlı'nın Programındaki Aşk-ı Memnu'ya Taş Çıkartacak İlişkiler Yumağı İçeren Kayıp Bebek Olayı - onedio.com

En sonki yayında ise Ecrin'in üvey amcası ve baş şüpheli Özkan birbirinden garip ve aslı astarı olmayan söylemlerde bulundu.

Özkan canlı yayın bağlantısında Ecrin'i şeytanların götürebileceğini yoksa çocuğun nasıl kaybolabileceğini söyledi. Evet evet yanlış okumadınız. Bunun da sonuna kadar arkasında durdu.

"Siz mi anlamıyorsunuz ben mi anlatamıyorum!" diyerek de sitem etti. Bu saçma iddialar karşısında da herkes büyük bir şok yaşadı.

Özkan'la ilgili ortaya çıkan detaylar bununla da sınırlı değildi. Ecrin'in ortaya çıkan fotoğrafı bazı şeylerin yavaş yavaş kafalarda oturmasını sağlamaya başladı.

Üvey amca Özkan, küçük çocuğun eline sigara vererek ahırda bu fotoğrafı çekmiş...

Bunun da şaka olduğunu söyledi. Bu nasıl bir şakaysa?

Hatırlarsınız Özkan'ın Ecrin kaybolduğunda internet aramalarına bakılmıştı ve porno sitelerinde yeğen, yenge, kız kardeş gibi konularla ilgili aramalar yaptığı ortaya çıkmıştı.

Baş şüpheli Özkan'la ilgili her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkıyor ve bu çıkan bilgiler de canımızı sıkıyor. Gördüklerimiz ve duyduklarımız karşısında ne diyeceğimizi şaşırıyoruz.

Son dakika: Dün akşam saatlerinde maalesef minik Ecrin'in cansız bedeni bulundu. Detayları içeriğimizden okuyabilirsiniz.

Günlerdir Kayıptı: Samsun'da Kaybolan 1,5 Yaşındaki Ecrin'den Acı Haber - onedio.com
Günlerdir Kayıptı: Samsun'da Kaybolan 1,5 Yaşındaki Ecrin'den Acı Haber - onedio.com

Umarız ki bir an önce yapan kişi/kişiler ortaya çıkar!

Her şeyi en baştan anlattığımız içerimize buradan bakabilirsiniz.

Günlerdir Takip Ettiğimiz ve Kafalarımızı Karıştıran Kayıp Bebek Ecrin Olayını Tek Tek En Başından Anlatıyoruz! - onedio.com
Günlerdir Takip Ettiğimiz ve Kafalarımızı Karıştıran Kayıp Bebek Ecrin Olayını Tek Tek En Başından Anlatıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mete-ama-han

tipine bakınca hangi partiye oy vereceğini anlayan gözler bu piçe bakınca bir şey göremiyor mu ?

onur-onal

Zaten ben oldum olası böyle görünümü olanlardan nefret ederim. Ön yargıyı bile bir köşeye atarım düşünün artık. Saç kesimi, konuşma şekli, ağız yapısı, giyim, bakış... 'Keko' diye tanımlanan şu amcık evlatlarından hiç ama hiçbir zaman sempati alamadım. Bunun bir türleri de belde silahlarla, çakılarla delikanlılık yapanlar... Aksiyon dizilerini ve filmlerini izleyip kendisini mafya sananlar... Hayırdırlı biraderli falan konuşurlar. Bunların alayını kocaman bir Şahin'in, Tofaş'ın içine koyup uçurumdan aşağı atacaksın. Sıfatını, artistliğini, karakterini, haysiyetini, umursamazlığını, çakma adamlığını köküne kadar siktiğimin pezoları sizi! Sizin sikinizi egzoza kelepçeyle bağlayıp yokuş yukarı çıkmak lazım.

can_can

Lan bu programın formatını ben anlamadım. Palu ailesidir katillerdir falan isteyerek mi katılıyorlar lan bunlar kendilerini ifşa ediyorlar? Baksana adamın girdiği internet sitelerine kadar açıklanıyor, eleman neden izin veriyor buna?

cavitas

bunu bende aylardir merak ediyorum var mi cevaplayabilecek bir deli yürek

fatma-cansu

kendisi dedi bakabilirsiniz diye :D

canlitahmin.net

çünkü prosedür yasal işliyor, kamernın arkasında mutlaka emniyetten birileri var ve devlet destekli derler ya, savcılık destekli olan tek tv programı. yoksa sandığınız gibi bi mallık durumu yok yazılarla izinlerle çıakrtılıyolar o canlı yayına. O da katılmak zorunda.çünkü şüpheliler listesinde ilk sırada.

can_can

Canlı Tahmin öyle şey olur mu ya? Savcılık kanala yasal izin verse bile adamları canlı yayına zorla çıkartamazlar ki. Seyretmiyorum programı ama fatoş'un dediği gibi adam alın inceleyin diyerek ''bile bile'' sapık internet geçmişini niye ifşa ediyor ki? Lan ne acayip şeyler bunlar :)

arsenic

Programa katılan bu sapkın ailelerin eğitim düzeyi ve zeka seviyesi zaten malum. Katiller, şüpheliler neyse artık en başından beri biliniyor. Bu sapkın, ruh hastası insanları sabah sabah cinayet programıyla insanlara sunanlar, her anlamıyla bence bir toplum projesi. Daha öncede eleştirdim ve bazı parlak zekalı arkadaşlar hemen saldırdılar. Vay efendim neymiş bu kadın suçluları buluyormuş ve yardım ediyormuş! Suçlulara suçunu itiraf ettiriyormuş. Bu zeka seviyesindeki insanları yakalayamaktan aciz emniyetçiler bu kadın sayesinde görevlerini yapabiliyorsa kendilerini topluca biyerden atsınlar bence. Bu vb programlar sayesinde topluma nifak tohumları ekildiğinin, o en başından belli suçluları elinde çayıyla evinde yakalamaya çalışırken bunu şova dökenlerin ceplerini doldurduğunun, yavaş yavaş zehirlendiğinin, o ağzı açık bunları izlerken elindeki ekmeğinin cebindeki paranın gün be gün küçüldüğünün farkında diil.

socialworker

pisliğin suratından akıyor şeytanlık, saç tıraşını ziktiğimin

Gizli Kullanıcı

Aynı şeyi düşünüyodum. Çukur dizisi yüzünden şimdi bu saç traşı moda oldu barzolar arasında.

murat1555

Şeytana ne gerek var senden âlâ şeytan mı var tipine sıçtığım

Görüş Bildir