Günlerdir Kayıptı: Samsun'da Kaybolan 1,5 Yaşındaki Ecrin'den Acı Haber

 > -

1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz, 20 gün önce Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evinin önünde oynarken kaybolmuştu. Jandarma ve AFAD ekipleri tarafından yürütülen çalışmada, minik Ecrin'in kaybolduğu yerin bir kilometre uzağında küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ve ceset parçaları bulundu.

Dere yatağında ayakkabı ve ceset parçaları bulan orman işçileri jandarmaya haber verdi

AA'nın aktardığı bilgiye göre, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 20 gün önce kaybolan bir buçuk yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmaları sürerken, bölgeden kötü bir haber geldi.

Ecrin'in kaybolduğu yerin bir kilometre uzağında, küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ve ceset parçaları bulan orman işçileri, durumu jandarmaya bildirdi.

Olay yerine gelen jandarma, güvenlik şeridi oluşturdu

İhbar üzerine gelen jandarma ekipleri, ceset parçalarının bulunduğu bölgede güvenlik şeridi oluşturdu ve kadavra köpekleri ile arama çalışmaları yapıldı.

Cesedin bir buçuk yaşındaki Ecrin'e ait olduğu düşünülüyor

Ayakkabı ve ceset parçalarının, 20 gün önce olay mahalinin bir kilometre uzağında kaybolan Ecrin'e ait olduğu düşünülüyor.

Ecrin Kurnaz, 7 Mayıs'ta Vezirköprü'nün Alancık Mahallesi'nde öğle saatlerinde kaybolmuş, aile ve mahalle sakinlerinin küçük kızı bulamaması üzerine jandarmaya haber vermişti.

Ecrin bebek 7 Mayıs gününden bu yana aranıyordu.

4 Gün Önce Kaybolmuştu: Samsun'da 1,5 Yaşındaki Ecrin'i Arama Çalışmaları Sürüyor - onedio.com
4 Gün Önce Kaybolmuştu: Samsun'da 1,5 Yaşındaki Ecrin'i Arama Çalışmaları Sürüyor - onedio.com

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir