Dünyanın En Zehirli Örümceğinden Alınan Toksinle Yapılan Jel, Ereksiyon Bozukluğuna Son Veriyor!

3PAYLAŞIM

Bilim insanları, erkeklerin yaşadığı ereksiyon bozukluğu sorununa çözüm olarak çılgınca bir yol keşfettiler. Örümcek zehrinden yaptıkları jel ile bu sorunu ortadan kaldırmayı planlayan araştırmacıların ortaya çıkardığı çözümü Mirror'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

Araştırmalar, dünyanın en zehirli örümceklerinden alınan toksinin, erkeklerin yatak odalarında daha iyi performans göstermesini sağlayacağını söylüyor.

Yunancada ''katil'' anlamına gelen Phoneutria türü örümcek, Brezilya Göçebe Örümceği olarak da bilinir. Özellikle çocuklar üzerinde ölümcül etki yaratabilecek ısırıklarıyla meşhurdur.

Uzmanlar ise zehrin aslında olumlu yönde kullanılabileceğini ve milyonlarca erkeğe yardımcı olabileceğini söylüyorlar.

Brezilyalı bilim insanlarından oluşan bir ekip, Brezilya Göçebe Örümceği'nin zehrinden hazırladıkları bir jel ile ereksiyon bozukluğunu tedavi edebileceklerini iddia ediyorlar. Hemde Viagra'dan daha etkili olacağını düşünüyorlar.

BZ371 jeli, örümcek ısırıklarının erkeklerde meydana getirdiği priapizmden ilham alınarak üretildi. Priapizm, erekte olan penisin tekrar eski haline dönememesidir.

Araştırmalarda, çok az miktarda toksinin, acı verici olmak yerine penise kan akışını ikiye katlayabileceği bulundu.

Yarım saatin altında erekte olabilmeyi başaran bir erkek üzerinde klinik deney yapıldı. Deney herhangi bir yan etki ortaya çıkmadan başarılı bir şekilde sonuçlandı.

Uzmanlar, jelin vücuttaki nitrik oksit seviyelerini arttırıp, damarları genişleterek penise daha fazla kan pompalanmasını sağladığını açıkladı.

Ayrıca bu jel sadece erkeklere yardımcı olmuyor! Kadınların cinsel isteksizliğine de faydası olduğu düşünülüyor.

Çalışmadaki bilim insanlarından biri olan Pr. Maria Elena de Lima, Journal of Sexual Medicine'a açıklamalarda bulundu: ''Herhangi bir uyarılma olmadan erekte olması bir saat süren penis için bu süre 20 dakikaya düşürüldü. Bu sonuç, cinsel uyarımdan bağımsız olarak ereksiyonun indüklenebileceğini göstermektedir. Bu jel, ereksiyon bozukluğu yaşayanlar için etkili bir seçenek olma potansiyeline sahiptir.''

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir