Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kendi Kültürlerini Yansıtan Okul Üniformalarıyla 52 Ülkenin Öğrencileri

 > -

1. ABD

2. Almanya

3. Gana

4. Sri Lanka

5. Tonga

6. İngiltere

7. Vietnam

8. Kenya

9. Tayland

10. Suriye

11. Honduras

12. Sri Lanka

13. Hong Kong

14. Filipinler

15. Küba

16. Avustralya

17. Özbekistan

18. Fiji

19. Katar

20. Nijerya'nın İslamik bir bölgesinden.

21. Yemen

22. Çin

23. İran

24. Peru

25. Güney Kore

26. Tayvan

27. Zimbabve

28. Haiti

29. Jamaica

30. Japonya

31. Rusya

32. Danimarka

33. Hırvatistan

34. Fransa

35. Küba

36. Tayland

37. Laos

38. Hindistan

39. Nepal

40. Kuzey Kore

41. Güney Afrika

42. Endonezya

43. Hong Kong

44. Myanmar

45. Malezya

46. Çin

47. İrlanda

48. Kanada

49. Vietnam

50. Butan

51. Birleşik Arap Emirlikleri

52. Ve biz...

Şimdilik!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mertcan-ozcan1

Siz galiba okultasarimi.com 'u keşfetmemişsiniz. Biz kısmı yanlış okultasarimi.com'u incelemenizi tavsiye ederim.

taitava

Ya ben 10 yaşında bir çocuğa başörtüsü taktırmanın mantığını hiç anlamıyorum -mantık yok çünkü-. Ya millet çocuklarını okutuyo, biz hala başörtüsü ile kafa kapatıp beyinleri yıkamaya çalışanlarla uğraşıyoruz. Bizden bu gidişle bi bok olmaz.

blackcat

özbekler çok tatlı :D

serkan-kurt

yorumlarda bir yanlış anlaşılma var gibi karşı olunan başörtüsü değil asıl önemli olan başörtü takmasına kimin karar verdiği 10-12 yaşındaki bir çocuğun hiç bir konuda kendi kendine karar veremeyeceğini söylerken başörtüsüsü takmasının kendi seçimi olduğu konusunda dayatma yapmak çok farklı birşeydir. küçük yaşta bir çocuğun kararlarını kendi özgür iradesi ile aldığını toplumu inandırmak daha zor bir şeydir. bırakın 18 yaşına gelince kendi isteği rızası ile taksın ki tanıdığım bir çok insan kurumlarda inancından taviz vermemek için başörtü yerine peruk takarak çalışan okula giden insanlar var her zaman bir çözüm vardır ama bu çözümü aile ve çevre baskısı ile dayatırsanız insanlar tepkilerini gösterir

burakcihan

Başörtüsünün serbest olması anormal bir durum değil ancak eğer inançlara tercihlere saygı varsa bir ateist zorunlu din(sadece müslümanlığın anlatıldığı ders ismiyle çelişiyor) dersi görmemeli veya bir eşcinsel yurttan atılmamalı demem o ki özgürlük verilecekse her alanda verilmeli aksi halde bir zümreye tanınan ayrıcalığı özgürlük diye tanımlayamazsınız ayrıca daha 8-9 yaşındaki çocukların başörtüsü takması saçmalıkdan başka bir şey değil

cara-cara

Kesinlikle haklisin. Amaclari herkese ozgurluk degil ki , amaclari dini kullanarak kutuplasma yaratmak ve dini ZORLA dayatmak . Iyi niyet yok ki ! Kendilerinin elestirdikleri duzenden hic bir farklari yok , hatta beter otesi beter , hirsiz otesi hirsiz , hain otesi otesi hain . Bu saf insanlar naapsin.

Görüş Bildir