Görüş Bildir

Doktordan Hastasına 'Torununa Sarılabilirsin' Reçetesi

Haberler
> Doktordan Hastasına 'Torununa Sarılabilirsin' Reçetesi

ABD'de koronavirüs salgını nedeniyle bir yıldır akrabalarına sarılmayan 81 yaşındaki Evelyn Shaw’a doktoru, ‘torununa sarılma’ reçetesi yazdı. Yaşlı kadın torununa sarılırken duygu dolu anlar yaşandı. 

Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve etkisini bir yıldır sürdüren koronavirüs salgını nedeniyle milyonlarca kişi sevdiklerinden ayrı kalmaya devam ediyor. İnsanları sevdiklerinden koparan virüs nedeniyle çoğu insan zor anlar yaşıyor.

Doktor onaylı sarılma izni

Doktor onaylı sarılma izni

ABD'de ise bir ilk yaşandı. New York kentinde pandemi nedeniyle neredeyse bir yıldır akrabalarına sarılmayan ve iki doz koronavirüs aşısı almasına rağmen sarılmaktan çekinen 81 yaşındaki Evelyn Shaw isimli yaşlı kadına doktoru, ‘torununa sarılama’ reçetesi yazdı.

Duygu dolu anlar

Evelyn’ın kızı SiriusXM radyo sunucusu Jessica Shaw sosyal medya hesabından reçetenin fotoğrafını paylaşarak “Annemin doktoru, torununa sarılması için ona bir reçete yazdı” dedi. Paylaşılan reçetede “Torununa sarılabilirsin” yazdığı görüldü. 

Jessica ayrıca, annesinin sarılma görüntülerini paylaşarak, “Bir yıldır ilk sarılması. Bunu mümkün kılan tüm bilim insanlarına ve doktorlara teşekkür ederiz” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
12
7
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mikropik

Babama kıyamıyordum yüzünü öpmüyordum (hastaydı)göbeğine sarıldım öptüm göbüşünü. Son öpüşümmüş bilemedim. Kokusunu keşke daha çok çekseydim içime... ❤️Özledim