Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dikkatli Bakıyor musun?

292PAYLAŞIM

Ne kadar dikkatli baktığını merak ettik. 

İşte sana fırsat.

1. Başlayalım! Kaç pandanın gözü kapalı?

2. Domateslerin arasında kaç çilek var?

3. Kaç ananasta bir şeyler farklı?

4. Kaç dondurmada farklı bir şeyler var?

5. Kaç timsahta bir şeyler eksik?

6. Kaç örümcek ayağı diğerlerinden kısa?

7. Kaç çizburger tek peynirli?

8. Son soru! Sağ gözünü kırpan maymun sayısı?

Gözünden hiçbir şey kaçmıyor!

Hani çorabın tekini bulamazsın, anneye sorarsın, anne de üç buçuk saattir aradığın çorabı 3 saniyede elini koyduğu gibi bulur, tam olarak o anne gözlerine sahipsin işte. Sen etrafa çok bakma, umduğundan fazlasını görürsün. Çok fazla şey görmek, çok fazla şey bilmek iyi değildir.

Bakıyorsun ve görüyorsun!

Yaaani, görüyorsun. Gözler seçiyor. Elmayla armudu ayırt ediyor. Burası kesin. Orta şekerli kahve gibi, yarışmada amorti ödülü alır gibi... Tam kararında aslında. Her şeyi görmek iyi değildir. Bazı şeylere gözleri kapatabilmek gerekir.

Gözlerine perde inmiş!

Ak dediğimize kara, elma dediğimize armut, doğru dediğimize eğri demeyi başardın be arkadaş. Tamam, kıl yün sorular sorduk ama sen de hep en uzak ihtimali seçtin. Belki de gözlerin bozuktur, günahını almayalım. Ama o zaman da bu testte işin ne?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mistymaydawn-serenairis

Gözünden hiçbir şey kaçmıyor! Hani çorabın tekini bulamazsın, anneye sorarsın, anne de üç buçuk saattir aradığın çorabı 3 saniyede elini koyduğu gibi bulur, tam olarak o anne gözlerine sahipsin işte. Sen etrafa çok bakma, umduğundan fazlasını görürsün. Çok fazla şey görmek, çok fazla şey bilmek iyi değildir.

ismail-emre-akyol

son soruda gozunu kirpan maymun sayısı 7 ama sadece 6ya kadar şıklar mevcut ama yinede gozumden hicbir bok kaçmıyor

Gizli Kullanıcı

Gözünden hiçbir şey kaçmıyor! Hani çorabın tekini bulamazsın, anneye sorarsın, anne de üç buçuk saattir aradığın çorabı 3 saniyede elini koyduğu gibi bulur, tam olarak o anne gözlerine sahipsin işte. Sen etrafa çok bakma, umduğundan fazlasını görürsün. Çok fazla şey görmek, çok fazla şey bilmek iyi değildir.😊

bengisukcn

beynim yandi 🤯

feyza-chuseyin-oglu

Gözünden hiç birşey kaçmıyor! Kaçmazz 👀

Görüş Bildir