Görüş Bildir
Haberler
Devlet Bahçeli'den İBB'ye Başlatılan Teftiş ile İlgili Açıklama: 'Suçluysa Görevinden Alınmalı'

Devlet Bahçeli'den İBB'ye Başlatılan Teftiş ile İlgili Açıklama: 'Suçluysa Görevinden Alınmalı'

Batuhan
30.12.2021 - 09:39

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanlığı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi için başlattığı teftişe ilişkin İmamoğlu'nu hedef alarak, 'Suçluysa görevinden alınmalı. Bu işin şakası yok' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanlığı'nın İBB için başlattığı 'terör teftişi' hakkında, MHP'ye yakınlığıyla bilinen Türkgün Gazetesi'nden Kadir Yıldız'a açıklamalarda bulundu.

"Bu işin şakası yok"

"Bu işin şakası yok"

Bahçeli, 'Ekrem İmamoğlu'nun görevden alınmasını mı istiyorsunuz' sorusuna 'Suçluysa elbette görevinden alınmalı. Büyükşehir Belediye Meclisi de yeni başkanı seçmelidir. Bu işin şakası yoktur. İçişleri Bakanlığının özel teftişinden suçlu olmayanın rahatsız olmasına da gerek yoktur. Eğer suç var ise cezası da olmalıdır. İstanbul terör örgütlerine teslim edilmeyecektir. İstanbul'a hizmet bahtiyarlıktır. Dua berekettir. Ama İBB Başkanı siyasi hırslarına yenilmiştir. Farklı zamanlarda gerçekleştirdiği gizli bir gündem peşinden koştuğunu göstermektedir' yanıtını verdi.

"Cumhurbaşkanı adayını açıklayamadılar"

"Cumhurbaşkanı adayını açıklayamadılar"

Bahçeli, 'Zillet ittifakı cumhurbaşkanı adayını hala açıklayamadı. Bu kapsamda kıran kırana bir rekabet olduğu açıktır. Kılıçdaroğlu devamlı 'İttifak uygun bulursa Cumhurbaşkanı adayı olmaktan onur duyarım' diyor. İsimleri adaylık için geçen büyükşehir belediye başkanlarına ise olumlu bakmıyor. İstanbul ve Ankara'ya hizmet etme sorumlulukları olduğunu ara ara ifade ediyor. Buna karşılık İmamoğlu en başta İP Başkanını dolduruşuna gerek fiili adaymış gibi ortalıkta geziyor. Büyükşehir Belediyesindeki makamına da boş zamanlarda uğruyor. İstanbul sahipsiz bırakılmıştır. Belediye hizmetleri aksamaktadır. CHP'deki koltuk savaşları, zillet ittifakının çıkar ve ikbal özellikle İstanbul ve Ankara'da yaşayan vatandaşlarımızı derin bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Buna hiç kimsenin hakkı yoktur. Zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayını açıklayacak hazırlığı yoktur. Cesaret yoktur. Kararı yoktur. İşleri güçleri polemik, dedikodu' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
33
26
10
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Bu işin şakası yok ama sen şaka gibisin be dayı

Emre Öztürk

çok beklersiniz. istanbul'u kaybettiniz anlayın artık şunu. gördüğüm en utanmaz insanlardan birisin 3+1 bahçeli

Kzlt

Demansın hangi evresinde acaba. Yahu o konu geçti sen geç kaldın bugün mevzu başka.