Görüş Bildir
Haberler
Delikanlılığın Kitabını Yazmış Hangi Ağır Abi Dizi Karakteri Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Delikanlılığın Kitabını Yazmış Hangi Ağır Abi Dizi Karakteri Olduğunu Söylüyoruz!

Ağır Abi olmak memleketimizde önemlidir. Kültürümüze işlemiş bir kere; elbette ki dizilerimize de öyle! 

Testi çöz ve Türk televizyonlarından geçmiş hangi ağır abi karakteri olduğunu öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle hoş geldin! Ne vereyim abime?

2. Neşeli bir giriş yapalım; bir kamyon arkası yazısı seç!

2. Neşeli bir giriş yapalım; bir kamyon arkası yazısı seç!

3. Sence bu beylerden hangisi hayallerindeki hayatı yaşıyor? Hangisinin yerinde olmak isterdin?

4. Sence bir ağır abinin olmazsa olmaz aksesuarı hangisi?

5. Hangisini asla affedemezsin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Ülkemizde siyaset konusu her zaman bir şekilde açılıyor; biz de soralım! Siyasi görüşün ne yönde?

7. Son olarak da... Dünya halkları olarak en çok hangisine ihtiyacımız var?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Yusuf Miroğlu çıktın!

Yusuf Miroğlu çıktın!

Sen artık günümüzde bulunamayan cinsten; sıfatlarla tarif edilemeyecek, kalıplara sıkıştırılamayacak kadar dürüst ve harbi bir abimizsin! İnsanlar tarafından övülmeyi, pohpohlanmayı değil; aksine sıkıcı ve sıradan gözükmek pahasına bile olsa doğruyu söylemeye devam ediyorsun. 

Koruyucu bir yapın var fakat asla zorba değilsin. Aniden atarlanmayı ve kontrolsüzce davranmayı delikanlılığın şanından sanan şuursuzlar gibi takılmıyorsun. Ağır başlısın. İnsanın senin gibi dostu olmalı!

Polat Alemdar çıktın!

Polat Alemdar çıktın!

Gizemli bir abimiz olduğun doğru... Adeta bitmek bilmez bir gücün, bilgeliğin ve kurşunun var. Maceradan maceraya atlamayı ve sınırlarını zorlamayı seviyorsun. Tek kötü yanın için biraz fazlaca kendine güvenmek ve ukalalık diyebiliriz. Zira bu gidişle yanılman - kendini ölümsüz sanarak atıldığın işlerde fazlasıyla zarar görebilmen söz konusu olacak!

Aynalı Tahir çıktın!

Aynalı Tahir çıktın!

'Aynalı' derken nasıl bir imada bulunduğunu pek kimse anlamamış olsa da; bunun senin sevimli ve insanlara güven veren karakterini yansıttığına eminiz. Delikanlılık, erkeklik, atar gider yapmak falan bunlar hep senin için gülünç birer çocukluk hastalığı! Kasıla kasıla gezinen insanlarla dalga geçiyorsun; gerçek gücün ve mertliğin bilekte ya da sözlerde değil, yürekte olduğunu biliyorsun. Bu yüzden de dostlarına ve sevdiklerine her zaman destek olarak 'delikanlılığını' gösteriyorsun.

Memati çıktın!

Memati çıktın!

Geçmişteki acılar ve bir takım yaşanmışlıklar senin kafandan birkaç tahtanın eksilmesine sebep olmuş! Sen tam anlamıyla bir çılgınsın! Fakat bu çılgın maskenin arkasında gerçek bir fedakar, yufka bir yürek saklıyorsun. Sadakat, dostluk ve güven senin işin! Varlığın düşmana korku, dosta güven veren cinsten. Bizce kırılgan ve zayıf görünmekten korkarak sakladığın kalbini biraz daha göstersen, 10 numara bir insan olacaksın!

Sekiz çıktın!

Sekiz çıktın!

Karizmatik, çok güçlü ve zekisin! Senin bu hayattaki tek problemin ön yargıların... Ön yargıların, geçmişte aldığın yaraların seni manipülasyona biraz açık hale getiriyor. Kendi adına düşünmeyi öğrenmeli ve kendi yolunu kendin çizmelisin. Herkese de inanmamalısın! Zira sert görünsen de, tam bir safsın sen! Minnoş bir kedisin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
306
117
88
64
42
30
29
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Onur Kabil

Yusuf Miroğlu çıktın! çal usta "Haydarinna rinna rinna rinanay"

Sertan Kaçar

Yusuf Miroğlu çıktın! Tanımıyorum,bilmiyorum ama neyse

ezo bayraktar

Polat Alemdar çıktın! Gizemli bir abimiz olduğun doğru... Adeta bitmek bilmez bir gücün, bilgeliğin ve kurşunun var. Maceradan maceraya atlamayı ve sınırları... Devamını Gör