Danla, Duygu, Şeyma... Akit'in 'Ahlaksızlık Kuyruğundalar' Diyerek Hedef Gösterdiği Ünlüler Listesine Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!

-
Abone ol

Ahlakı onlardan mı öğrenecekmişiz? 🤔

Yeni Akit gazetesi, "Ahlâksızlıkları ‘evde kal’madı" başlığı altında Danla Bilic, Duygu Özaslan, Aleyna Tilki, Ebru Polat gibi isimleri hedef gösteren bir yazı yayımlamış geçtiğimiz günlerde.

Üstüne bir de bu isimlerin fotoğraflarını sansürleyerek vermişler yazılarında. 😂

Yazılarının bir kısmını şöyle:

Ahlâksızlık kuyruğundalar

Londra’da yaşayan Serel Yereli, gecelik kıyafetiyle pencerede oturduğu görüntüsünü, Didem Soydan türlü ahlaksızlık içeren banyo fotoğraflarını, Duygu Özaslan yarı çıplak kıyafetli ayna karşısındaki görselini koronavirüs sürecinde sosyal medyadan yayınladı. Aynur Aydın, Danla Bilic, Hazar Ergüçlü, Özden Cerrahoğlu, Eda Taşpınar gibi ünlü simalar da yine bu gündemde gerçekleştirdikleri ahlak dışı fotoğraflarla toplumdan ne kadar kopuk olduklarını ilan etti.Evet, gerçekten yazmışlar bunu.

Bu listede isimleri geçenlerden gelen tepkiler şöyle. 👇

👇

twitter.com

👇

👇

www.instagram.com

👇

www.instagram.com

Listede ismi geçmeyip tepki gösterenler şöyle. 👇😂

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

"Daha neler göreceğiz?" demeyin, bitmiyorlar çünkü...

Şu görsel çok şey anlatıyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalbi-kirik-hayalperest

İlk kez haklı. Ahlaksızlık yasallaşmış.

asu-tok

herkesin kendi tercihi sen buna karışmazsın ister kapanır kara çarşaf giyer ister mayosunu bikinisini giyer kadın bu erkeklere bir şey demiyorsunuz ama sorun hep kadınlar değil mi herkesin istediğini yapabileceği laik ve modern bir devlette yaşıyoruz sen kimin ne giyeceğinie ahlakına karışamazsın eğer birinin ahlak namus bekçiliğini yapacaksan kendine bak yeter .

kalbi-kirik-hayalperest

"Laik ve Modern" bir ülkede mi yaşıyoruz? :D her açtığım haber de tecavüz, taciz, cinayet haberi görüyorum.. modern ve laik bir ülke olduğumuza kararı sen vericeksen ben onaylıyorum, tamamız. Ahlak namus bekçiliğinden banane, isterse çıplak gezsin hahaha çıldırmış olmalısın sen ya? ben yanıtım da kara çarşaf, beyaz çarşaf, mayosunu, bikinisini giysin ile alakal bir şey yazmadım bile?

kalemine

ben en çok akitteki sansürü anlamıyorum meme günahta saç değil mi tamamen sansürle de kim anlamayalım en azından :D

seyirci

bazılarının yaptığı paylaşımlar ne estetiğe ne sanata ne başka bişiye benziyor alenen temel içgüdüye yürüyorlar ama akit gazetesininde hepsinden haberi olması! sıkı takip ediyor belliki tiyo için teşekkürler ;)

cgngn35

Yazan Gazete hakkında bir bilgim yok ama bu yazısında yanlış birşey göremedim ben. Nasıl her şeyin bir ismi varsa soyunan dökünen bekaretini satan vs kişilerinde adı budur yani ahlaksızlık . Şahsen hafif bile kaldığını düşünüyorum Ahlaksızlık kelimesinin. Anormal bir duruma tepki verilişini anormal gibi göstermeye çalışmayalım isterseniz

kalemine

burada mesele insanları hedef göstermek. kişilerin özgür iradesi var ahlak anlayışına uymuyorsa takip etmez insanlar olur biter. şahsım adına sosyal medyada damla şeyma özden vs vs vs hiç birini takip etmiyorum çünkü yaşantıları doğru gelmiyor ama akitin de bu haberini tasvip etmiyorum. akit hakkında bilgim yok demişsin muhafazakar(özellikle belirtiyorum ki nasılsa görüşü belli algısı olmasın) biri olarak şunu söyleyebilirim ki provokatör rezil ahlaksız bir gazete.

emsalden-misal-olmaz.

İyi de yazılanlar yanlış mı? Sanatçı dediğin sağını solunu açarak mı yapacak bu işi? Buna da sanatçı mı diyeceğiz? Ahlaksızlık olduğu gerçek.

Görüş Bildir