Daha 10 Yaşında 250 Kitap Bitirdiğini Söyleyen Adeta Filozof Havasında Konuşmalar Yapan Atakan'a Gelen Komik Tepkiler

-
Abone ol

Bu çocuğun geleceğini çok merak ediyorum.

Twitter'a 10 yaşında 5 ayda 250 kitap okuduğunu söyleyen Atakan'ın videosu düşünce hepimizin ağzı açık kaldı. Onu dinlerken sanki karşınızda bir felsefeci konuşuyormuş gibi hissediyorsunuz.

5 Ayda 250 Kitap Bitiren 10 Yaşındaki Atakan'ın Kitap Sevgisine ve Felsefe'ye Olan İlgisine Hayran Kalacaksınız! - onedio.com
5 Ayda 250 Kitap Bitiren 10 Yaşındaki Atakan'ın Kitap Sevgisine ve Felsefe'ye Olan İlgisine Hayran Kalacaksınız! - onedio.com

1. Birçok insan onu hayran hayran dinlerken birçok insan da durumu goygoysuz bırakmadı. Biz de sizler için bu komik tepkileri derledik.

@portovecchiaa

2. 

3. 

@metinverim

4. 

5. 

@kutupzencisi

6. 

@erdemsanliturk

7. 

@kasaryazaa

8. 

9. 

10. 

@1sinemkaya

11. 

@premiumdamage

12. 

@Roxabbe

13. 

14. 

@palaz31

15. 

16. 

@satrayni

Siz neler düşünüyorsunuz Atakan'la ilgili? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
yuksel-alpay-bacak

velet bile ünlü oldu biz olamadık sikem

nrgl00

her şey bi yana da, gözleri neden öyle yaaaa gözlerii :S bir garip geliyor, sadece bana mı öyle geliyor? kristal çocuk olabilir diyorlar. onların da gözleri ilk dikkat çeken yerleriymiş ama etkileyici ve anlamlı bakışlar olduğu yazıyor. bunlar hiç etkileyici değil daha çok geriyor bence..

eyup-sabri-ereli

çok itici bi tip..

ilke-suersokmez

çocuk o çocuk gerizekalı

metin-akalp

Bir insanın sağlıklı bir birey olabilmesi için çocukluğunda çamurla oynaması gerekir. Annesinden gizli bir sokak hayvanı beslemesi, kale yapıp yan mahallenin çocuklarıyla savaşması, yaramazlık yapması, oyun oynaması lazımdır. Kedi, köpek bile yavruyken kardeşleriyle boğuşur, sıradan objelerle uğraşır, oyun oynar. Çünkü bütün o oyunlar temel bir beceri için eğitim oluyor. Çocukların normalde ilgi duymayacağı yetişkinlerin seviyesindeki konulara ilgi duyması sorun değil ama oyunu oynamayı reddedip tamamen bunlara yöneliyorsa ciddi bir sorun olduğu ve müdahale edilmesi gerektiğine işarettir.

queen_of_the_7_kingdoms

Sondaki iyiydi.Yalnız dikkat ettiniz mi,bu devrin çocuklarına,gençlerine?Ben çocuk göremedim videolarda.Hepsinin agzı bozuk,çocuklugunu yaşayamayan çocuklar.Kötü örnek oluyoruz,çocuk yetiştirmeyi bilmiyoruz..Ya böyle boş bırakıp,ne din ne ahlak bilgisi verip tehlikeli,okumaması gereken kitaplara bırakıyoruz,çocugum kitap okuyup bilgileniyor diyoruz,ya tv,net,telefona veya kötü arkadaşlara.Dogru düzgün büyütemeyecekseniz çocuk yapmayın!Eskiden kanallarda güzel çocuk programları,susam sokagı,çizgi filmler vs.vardı,çocuklar çocuktu,saftı,şimdi sanki hepsi birer küçük şeytan!Böyle çocuk olmaz,herkesin yaşı gibi yaşayıp davranmasından yanayım..

corpse-bride

sonuncu:)))))))))

Görüş Bildir