Görüş Bildir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1997 İstanbul Sel Felaketi Hakkında Sözleri: 'Faturayı Geçmişe Çıkaracaksınız'

Anasayfa
 > Video

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'u etkisi altına alan ve ulaşımın durma noktasına gelmesine neden olan kar yağışı için dün akşam İBB'yi sorumlu tutan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1997 yılında belediye başkanlığını yaptığı İstanbul’da yaşanan sel felaketi için de “Faturayı geçmişe çıkaracaksınız” dediği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam, “İstanbul’a yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. İstanbul’da belediye başkanlığı yapmış bir insanım. Neresinde ne var, sıkıntılar nelerdir, nasıl giderilir bunları bilen birisiyim. Bu tam anlamıyla bir basiretsizliktir. Kar kış kıyamet olacak Tayyip Erdoğan gidip yatacak? Yok öyle bir şey. Biz karargahımızı kurar, AKOM’dan izlerdik” demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam,  “İstanbul’a yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. İstanbul’da belediye başkanlığı yapmış bir insanım. Neresinde ne var, sıkıntılar nelerdir, nasıl giderilir bunları bilen birisiyim. Bu tam anlamıyla bir basiretsizliktir. Kar kış kıyamet olacak Tayyip Erdoğan gidip yatacak? Yok öyle bir şey. Biz karargahımızı kurar, AKOM’dan izlerdik” demişti.

Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1997 yılında Mehmet Ali Birand’ın sunduğu 32. Gün programında, yaşanan sel felaketi için “Faturayı geçmişe çıkaracaksınız” dediği ortaya çıktı.

Kaynak: Tele1

İşte o anlar: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
67
20
12
4
4
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorumunu paylaşırken iyi kalpli ol Simple kalp
Minister of Magic

Şimdi hak yemeyelim kar ile sel aynı şey değil. Ama bir kaç yıl önce bu videoyu çıkaracaktınız İstanbul'u sel basmıştı İmamoğlu tatildeydi daha görevinin ilk... Devamını Gör

Onur Karaöz

2009 yılı istanbul selini hatırladın mı ? bu grup kaç sene daha istanbul bb deydi. neden çözmediler 10 11 senede

3aris

Senin tipi şeklini şemalini seveyim ben allahın sevimli pofuduklu pinokyosu. Senin kaşını gözünü sevsinler. Ağzını yüzünü sıksınlar emi.

Maverick

Biraz daha tarif etsene fantaaziler denedinizmi hiç.