Çikolata Tercihlerine Göre Kaç Çocuğun Olacağını Söylüyoruz!

-

Çikolata olmadan olur mu? Herkesin bayıldığı çikolata çeşidi vardır, peki seçeneklerine göre kaç çocuğun olacağını söyleyebiliriz desek!

1. İlk olarak hangi çikolatayı tercih ettiğini söyle!

Beyaz
Bitter
Sütlü

2. Peki en çok neli çikolata seversin?

Nane
Karamel
Fındık/Fıstık
Portakal

3. Çikolatalı içeceklerden hangisi peki?

Çikolatalı frappucino
Sıcak çikolata
Çikolatalı milkshake
Çikolatalı süt

4. Peki çikolata ile en güzel giden meyve hangisi diye sorsak?

Portakal
Muz
Vişne
Çilek

5. Peki şu çikolatalı tatlılardan hangisi?

Mus
Sufle
Fondü
Macaron

6. Peki şu vazgeçilmez dilimlerden hangisi?

Tart
Cheesecake
Yaş pasta
Brownie

7. Peki bir de atıştırmalık seçmeni istesek?

Dondurma
Gofret
Bisküvi
Mısır gevreği

8. Son olarak şu çikolatalı tatlılardan hangisini ağzına yüzüne çalmak istersin?

Bisküvili pasta
Lav kek
Islak kek
Nutella

Senin tek çocuğun olacak!

Çocuk tek büyürse şımarık olur söylemi hiç sana göre değil. Sence tek çocuk sosyal, ekonomik ve duygusal açıdan tam olarak büyür. Bütün imkanlarınla ona yetebilirsin. Bu düşüncen de senin fazlasıyla mükemmeliyetçi olmandan kaynaklanıyor. Eminiz sen o biricik miniğini de mükemmel yetiştireceksin. Hem en yakın arkadaşı hem annesi/babası olacaksın!

Senin ikizlerin olacak!

Evet sen o şanslı azınlıktansın! Senin dünyalar kadar seveceğin ikiz bebeklerin olacak. Evde kavga gürültü, aynı anda ağlama ve gülme seslerine alışsan iyi olur. Ama çocuklarına dünyanın en güzel hediyesini daha ilk günden vermiş olacaksın: Doğduğu andan itibaren en yakın arkadaş! Belki biraz zor olacak ama onların büyüdüğünü gördükçe sen de fazlasıyla mutlu olacaksın!

Senin üç çocuğun olacak!

Sen kalabalık aile fikrine sıcak bakanlardansın. Belki ilk başta fazlasıyla zor gelecek ama çocukların arasındaki dayanışmayı gördükçe sen de bu fikre alışacaksın. Hem bir ya da iki çocuk olduğunda anneye/babaya bağımlı olabiliyorlar ancak üç kardeş olanlar işlerini daha rahat kendileri halledebiliyorlar. Bizce sen bir düşün bu işi!

9. Senin dört çocuğun olacak!

Tabii ki ekonomiyle de alakalı çocuk sayısı ama sen çocuklarla dolu bir ev hayali kuranlardansın. Çünkü nolursa olsun çocuklar senin için hayat enerjisi onlar olmadan hayat çok sıkıcı olur. Dört kardeş birlikte her şeyi kolayca öğrenebilirler, hem ilk çocuğundaki tecrübelerinle, sonuncusu çok daha rahat büyüyecek!

10. Senin bir sürü tüylü bebişin olacak'

İster kedi, ister köpek ya da tavşan fark etmez ama sen çocukların yerine koyacağın bir sürü sadık dost ile birlikte yaşayacaksın. Çocuk seni ya da bir çocuğu büyütmek çok sana göre değil bu nedenle kesinlikle bu tüylü minikler senin hayatın olacak!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sukran-saricayirli

ikiz bebelerim olcak kqjdodhıwhfwoı

gam6

ikizlerim ha :D

melisa40

Senin ikizlerin olacak! Evet sen o şanslı azınlıktansın! Senin dünyalar kadar seveceğin ikiz bebeklerin olacak. Evde kavga gürültü, aynı anda ağlama ve gülme seslerine alışsan iyi olur. Ama çocuklarına dünyanın en güzel hediyesini daha ilk günden vermiş olacaksın: Doğduğu andan itibaren en yakın arkadaş! Belki biraz zor olacak ama onların büyüdüğünü gördükçe sen de fazlasıyla mutlu olacaksın!Ailemde ikiz var o yüzden bir ihtimal olabilir.

safiye-ozalp

İkizlerim olacak lskskssk

duru_ozdogan

Senin tek çocuğun olacak! Senin tek çocuğun olacak! Çocuk tek büyürse şımarık olur söylemi hiç sana göre değil. Sence tek çocuk sosyal, ekonomik ve duygusal açıdan tam olarak büyür. Bütün imkanlarınla ona yetebilirsin. Bu düşüncen de senin fazlasıyla mükemmeliyetçi olmandan kaynaklanıyor. Eminiz sen o biricik miniğini de mükemmel yetiştireceksin. Hem en yakın arkadaşı hem annesi/babası olacaksın!

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

ÇikolataTercihmeyve
Görüş Bildir