Görüş Bildir
Haberler
CHP’li Vekil, Turkcell Yönetimindeki AKP’lilerin Maaşlarını Paylaştı

etiket CHP’li Vekil, Turkcell Yönetimindeki AKP’lilerin Maaşlarını Paylaştı

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Turkcell Yönetim Kurulu'ndaki AKP'lileri ve aldıkları maaşları paylaştı. Yavuzyılmaz'ın paylaştığı belgeye göre, yönetim kurulu başkanı yıllık 250 bin, yönetim kurulu üyeleri ise 100 bin euro maaş alıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Turkcell Yönetimindeki AKP’li bürokratları ve aldıları maaşlarını açıkladı. 

Twitter hesabından Turkcell Genel Kurul tutanaklarını paylaşan Yavuzyılmaz, yönetim kurulu başkanının yıllık 250 bin, üyelerin ise 100 bin euro maaş aldıklarını ifade ederek, “2010 yılında belirlenen bu tutarlar bugüne kadar hiç değişmedi” dedi. 

Yavuzyılmaz Turkcell Yönetim Kurulu'ndaki AKP'lileri yıl yıl açıkladı. Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve halen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, şu anki Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yıllarca Turkcell Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış isimler olarak gözüküyor. 

Mevcut Yönetim Kurulu Başkanlığı koltuğunda ise Hazine ve Maliye Bakanlığı Yardımcılığı'ndan geçtiğimiz ocak ayında alınan Bülent Aksu oturuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
262
87
31
12
11
7
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Shadow

Euro'ya bağlamışlar bir de utanmadan, Türkiye'de yaşayıp kötü ekonomiden etkilenmeyen bir tek siz uyanıklar varsınız.

Ercan

Dövizle maaş yasaklandı demişlerdi... Yazık günah ya, en vahim kısmı da asgari cüret alanlar şu insanları savunuyor şakşakçılığını yapıyorlar.

eşek çok olduktan sonra semer vuran çok olur. yiyin yiye bildiğiniz kadar helaldir size