Çevirme Var: Ne Kadar Sarhoşsun?

-
Abone ol

Bu testin hata payı çok düşük...

1. Öncelikle bu kaç?

1
2
3

2. Peki söyle bakalım burada kaç tane insan var?

6
7
8
9

3. Samimi cevap alalım. Kaç kadeh içtin?

İçmedim
1 kadeh
2 kadeh.
3 kadeh
Hatırlamıyorum

4. Peki şu an hangisi olsa da yesek?

Midye
Kokoreç
İşkembe

5. Burda siyah renk dışında bir şeyler görüyor musun?

6. Bu işlemin sonucu kaçtır?

7. Şimdi de bir Çinli seç.

8. Bu görsel photoshop mu gerçek mi?

Gerçek
Photoshop

9. V harfinden önce hangi harf gelir?

10. SON SORU: Bu çizgilerden hangisi düz?

Kütük gibi sarhoşsun!

cdn-st1.ofpof.com

Şöyle bi gözlerini aç kapat, derin bi nefes al... Daha netse görüntü, başlıyoruz. Alkol senin damarlarında! Önüne gelen şatların sayısını, sen dahil kimse sayamaz olmuş artık. İstersen dj kabinine çıkarsın, istersen yerlerde yuvarlanırsın, kimin umrunda?! Biraz olsun sen hayatın değil, hayat senin hızına yetişmeye çalışıyormuş gibi hissetmenin kimseye zararı yok ki. Ama sen gene de dikkatli ol, kafanı gözünü yarma, karaciğerine sahip çık. Ha bu arada ehliyetini alıyoruz. :)))

Çakırkeyifsin!

Vayy, vaay! Ortamların aranan adamı gelmiş! Senin gibi hem içmesini hem eğlenmesini bilen kaç kişi kaldı? Şanslısın çünkü ne biden bulanır ne başın döner hatta ertesi gün bile zımba gibi uyanırsın. ''Abi geçen şöyle içtik, böyle kafa olduk'' lafları çok yavan kalır seninleyken. İçen adam hem dalgasına bakar hem de taksisinin yolunu bulur, yok öyle girilen her mekanda rezillik çıkartmak! Ha bu arada ehliyetini alıyoruz :)))

Sen tamamen ayıksın!

Oooo senin vücut, gözler her şey tamam. Sarhoşluğu bırak en ufak dikkatsizlik bile yok! Cin gibisin cin! Maşallah diyor iyi yolculuklar diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sue-yonzon

çinli degil koreli bir aktör o😏

muslum-gurses1

2 bardak çay içtim aq ne sarhoşu

mstyx45

son soruya göre yorum yazmışlar yav he he

kandes22

ALKOY BEY NE MEMURU YA BENİM GÖZDE GALİBA SIKINTI VAR 2 HATA ORDAN ÇIKTI XD bunu dedi sonra cevapları aradım aradım ayıkı buldum akırkeyifsin! Vayy, vaay! Ortamların aranan adamı gelmiş! Senin gibi hem içmesini hem eğlenmesini bilen kaç kişi kaldı? Şanslısın çünkü ne biden bulanır ne başın döner hatta ertesi gün bile zımba gibi uyanırsın. ''Abi geçen şöyle içtik, böyle kafa olduk'' lafları çok yavan kalır seninleyken. İçen adam hem dalgasına bakar hem de taksisinin yolunu bulur, yok öyle girilen her mekanda rezillik çıkartmak! Ha bu arada ehliyetini alıyoruz :)))

msp-pixi

Sen tamamen ayıksın! Oooo senin vücut, gözler her şey tamam. Sarhoşluğu bırak en ufak dikkatsizlik bile yok! Cin gibisin cin! Maşallah diyor iyi yolculuklar diliyoruz!

Görüş Bildir