Cazibeli ve Gizemli Tavırlarıyla Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Anlatıyoruz

4PAYLAŞIM

Zodyak'ın en dikkat çekici ve seksi Akrep burcu erkeğini etkilemek için biraz taktikten zarar gelmez. Ayrıntılar içeriğimizde :)

Akrep burcu erkeği arzulu ve istekli yönleriyle bilinir. Eğer bir kadını isterse elde etmek için uğraşır, peşinden koşar ve asla vazgeçmez. Bu sebeple hanımlar, sizin onun peşinizden koşmanız pek bir işe yaramayacaktır.

Gizemi seven Akrep burcu erkeği, gizemli kadınları çok çekici bulur. Bu sebeple gizemli tavırlarda bulunmaktan çekinmeyin. Kendinizi hemen açmayın, bırakın o sizi çözmeye çalışsın.

Akrep erkeği için eğlence önemlidir. Kendisini eğlendiren insanlardan etkilenir. Birlikte olacağı kadınla eğlenmek ister. Eğlenceli ve esprili kadınlardan çok hoşlanırlar.

Akrep erkeği, baştan çıkarılmak ister. Sevginizi sözlerinizle değil, dokunarak ve gözlerinin içine bakarak ifade etmekten çekinmeyin.

Akrep erkeği, kendi gibi güçlü ve özgürlüğüne düşkün kadınları sever. Kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz.

Risk almayı, güçlü taraf olmayı çok seven Akrep erkeği kendisi gibi cesur ve korkusuz kadınlardan da çok etkilenir.

Zor ve kendini beğenmiş kadınlardan pek haz etmezler. Her zaman ılımlı ve mütevazi kadınları tercih ederler.

Akrep erkeğinin derin duyguları vardır. Kararlı bir tutum sergiler ve istedikleri her ne ise onu er ya da geç elde edene kadar bırakmazlar.

Akrep erkeği sezgilerine çok güvenir. Oldukça duyarlı ve düşünceli olsalar da bazen umursamaz da olabilir. Ancak siz her zaman ona karşı ilgili olmaya devam edin, tabii aşırıya kaçmamak şartıyla :)

Son olarak, Akrep erkeğine karşı her zaman dürüst olun. Asla inatlaşmayın. Kıskançlık yaptığında, sinirli olduğu zamanlarda sakin kalmaya özen gösterin.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklere de buradan ulaşabilirsiniz:

Ahh O Terazi Erkeği! Hayatınızın Erkeği Olmaya Aday Romantik Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Anlatıyoruz - onedio.com
Ahh O Terazi Erkeği! Hayatınızın Erkeği Olmaya Aday Romantik Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Anlatıyoruz - onedio.com
Titizlik Denildiğinde Akla İlk Gelen Burç Olan Başak Erkeğini Etkilemek İçin Gerekli Tavsiyeleri Anlatıyoruz - onedio.com
Titizlik Denildiğinde Akla İlk Gelen Burç Olan Başak Erkeğini Etkilemek İçin Gerekli Tavsiyeleri Anlatıyoruz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Etkilendim... Evet.

Görüş Bildir