Ahh O Terazi Erkeği! Hayatınızın Erkeği Olmaya Aday Romantik Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Anlatıyoruz

1PAYLAŞIM

Terazi burcu erkeği Zodyak'ın en romantik erkeği olarak bilinir ancak romantik olması çapkın olmadığı anlamına ne yazık ki gelmiyor. Terazi burcu erkeğini etkilemek kolay ama ömürlük bir ilişki yaşamak zordur. Ben her şeye rağmen kendime güveniyorum ve o Terazi erkeğini istiyorum diyorsanız, buyurun içeriğimize geçelim.

Dikkat çekmeyi seven Terazi burcu erkeği için dış görünüm çok önemlidir. Her şeyden önce aşkta estetik ve güzellik arar. Ancak doğal güzellikten çok etkilenir.

Terazi erkeği için huzur çok önemlidir. Kavga ve gürültüden asla hoşlanmaz. Dengesini bozacak insanı hayatında istemez. Sert mizaçlı kadınlardan hiç hoşlanmaz.

Zarif, kibar ve centilmenlikleriyle bilinen Terazi erkeği ince ruhludur. Kendisinden çok karşısındakini düşünür. Oldukça fedakardır.

Hayatını çizmiş kadınlardan hoşlanan Terazi burcu erkeği, ayakları üzerinde duran, entelektüel birikimi olan kadınları ilgi çekici bulur. Terazi erkeğinin mantığına ve zekasına hitap etmelisiniz.

Zarafetin burcu Terazi erkeği, yanındaki kadının da zarif, güzel, şık ve her daim bakımlı olmasına oldukça dikkat eder. Uzun bir ilişki istiyorsanız her daim bakımlı olmalısınız.

Sanatsal etkinlikleri çok sever. Evde vakit geçirmektense şık ve nezih ortamlarda arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi tercih eder. Bu sebeple Terazi erkeğine bu konuda ayak uydurmanız gerekebilir. Şık ortamlara uygun kıyafetler konusunda hazırlıklı olmalısınız.

Gezmeyi çok seven Terazi erkeği; tatil yapmayı, dinlenmeyi de çok sever. Kendine ait alanlar oluşturmayı seven Terazi erkeği, sizinle tatile gitmek istiyorsa bu teklifi asla reddetmeyin.

Terazi burcu erkeğini etkilemek için kararlı bir duruş sergilemeniz önemlidir. Kısıtlanmaktan hoşlanmayan Terazi erkeğine karşı anlayışlı olmalısınız. Kendinize uydurmaya çalışmamalısınız.

Aşkta eşitlik, denge ve uyum arar. Evlilik burcu olduğu iddia edilse de uzun ilişki konusunda çok başarılı oldukları söylenemez. Ayrıca flörtöz bir burçtur. Dikkatinin uzun süre sizde kalması zor olabilir.

Terazi burcu erkeği, aşk konusunda ilk adımı atacak kadar cesur değildir ancak aşık olduysa sizi farklı dünyalara götürecektir. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

BONUS: Romantik kadınlardan çok hoşlanır. Terazi erkeğini zaman zaman şaşırtıp romantik sürprizler yapabilirsiniz :)

İlginizi çekebilecek diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz 👇

Titizlik Denildiğinde Akla İlk Gelen Burç Olan Başak Erkeğini Etkilemek İçin Gerekli Tavsiyeleri Anlatıyoruz - onedio.com
Titizlik Denildiğinde Akla İlk Gelen Burç Olan Başak Erkeğini Etkilemek İçin Gerekli Tavsiyeleri Anlatıyoruz - onedio.com
İhtişam ve Gösterişin Burcu Aslan Erkeklerini Etkilemenin Birbirinden Etkili Yollarını Anlatıyoruz - onedio.com
İhtişam ve Gösterişin Burcu Aslan Erkeklerini Etkilemenin Birbirinden Etkili Yollarını Anlatıyoruz - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tipikbikova

Kötü yorumların aksine terazi burcu erkeğiyle beraberim ve dünyadaki tek kadın gibi hissediyorum. Kova terazinin mükemmel uyum olduğunu da bi kaç yerde okumuştum. Ama bence burçlar bi yana dursun önce karakter meselesi :)

pinar-yalcin7

Terazi burcu dunyanin en dengesiz burcudur.

hot-potato

Ciddi ilişki istiyorsanız ikizler ve terazi erkeğinden uzak durun kızlar. İkizler erkeği olup aldatmayan görmedim bu arada

eylul-karacam

şıpsevdi diyelim biz ona :D

gazeteci-serif-bey

Terazi erkeği genelde itlik puştluk peşinde koşar. Bence ateşle oynamayın

Görüş Bildir