Titizlik Denildiğinde Akla İlk Gelen Burç Olan Başak Erkeğini Etkilemek İçin Gerekli Tavsiyeleri Anlatıyoruz

8PAYLAŞIM

Titizlikleriyle nam salmış bu burcun erkeklerini etkilemekte bir hayli zor ve zahmetli. Eğer illa başak erkeğiyle sevgili olacağım diyorsanız buyurun içeriğimize geçelim.

Hijyen denildiğinde önlerinde reverans yapılması gereken yegane burçtur. Temizlik ve düzen başak erkekleri için çok önemlidir. Bir kadında dikkat ettikleri ilk şey kişisel bakımdır.

Duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Mükemmel olmak için çaba harcar. Mantıklı ve seçici tercihlerde bulunur.

Tam bir işkoliktir. Önceliği her zaman işidir. İşi ile ilgili konuştuğunda dikkatli bir şekilde dinlenmek ister. Ayrıca görevlerine de sadıktır. Sorumluluklarını yerine getirir.

Düşünmeyi ve üretmeyi sevmesinin yanında sorgulayıcı bir yapısı vardır.

Kurduğunuz cümlelerdeki kelimelerinizi dikkatli seçmeniz gerekir. Yeri geldiğinde karşınıza bir koz olarak çıkabilir çünkü bir başak erkeği hiçbir şeyi unutmaz.

Kendisi gibi sevgilisinin de mükemmel olmasını ister. Her konuda kendisine uyacak, sorun çıkarmayacak kadın ister.

Bir kadının değişime, yeniliklere açık olmasını ister çünkü kendi kurallarına uygun bir ilişki yaşamayı tercih eder.

Ser verir sır vermez, ketum olan başak erkeğini konuşturmak için baskı kurmayın. Sınırlarını zorlamayın. Ona karşı her zaman sabırlı olmaya özen gösterin.

Aşktan korkan başak erkeklerinin önce arkadaşı olun. Garantici ve çekingen oldukları için de arkadaş olduktan sonra onlara karşı hislerinizi belli edebilirsiniz ki size açılması daha kolay olsun.

Romantik olmayan bir başak erkeğini değiştirmeye çalışmayın ve romantik adımlar beklemeyin. Romantizm onlara göre değildir.

Sürekli denetim duyguları yüzünden ilişkilerinde sık sık problem çıkar. Başak erkeğinin sizi anlamasını beklemeyin. Onunla iletişim kurun. Ne isteyip ne istemediğinizi ifade edin.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evangeline

başak erkeklerinden uzak durun. iflahınızı kurutuyorlar hayat enerjinizi sömürüyorlar

ukala_25

bir başak erkeğiyseniz ikizler kadınından uzak durun!!

gokmen-arslan

Ben neden önüme gelene aşık oluyorum ya resmen Başak erkeklerinin yüz karasıyım

superwoman

Eşim başak erkeği burdaki tüm maddeler doğru hatta çok hafifletmişsiniz bir balık burcu kadını olarak takıntıları yüzünden gecenin bir yarısı temizlik yaptığımı bilirim.

kizce

başak kadınıyım ve eski sevgilim de başak erkeğiydi . 4 yıl takıntılarıyla ağzıma sıçtı.neymiş bulaşık selesinin suyunu neden boşaltmıyomuşum:D sonra ayrıldık tabi ben bi yengeçle evlendim. can yengeççç en sevdiğim :D uyumlu ,tatlış bir burç ama başak öyle mi kendimden biliorum:D

Görüş Bildir