Görüş Bildir

etiket Canına Tak Etti Biliyoruz! Senin Ne Zaman Sevgilin Olacak?

Haberler
> Test
> Canına Tak Etti Biliyoruz! Senin Ne Zaman Sevgilin Olacak?

Garibin yüzü güler mi?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Söyle bakalım, bir insanı ne kadar seversen sev tek bir hatasında o kişiden vazgeçer misin?

4. Pekii hani filmlerde sıklıkla karşılaştığımız ilk bakışta aşk sahneleri vardır ya, buna inanır mısın?

4. Pekii hani filmlerde sıklıkla karşılaştığımız ilk bakışta aşk sahneleri vardır ya, buna inanır mısın?

5. Sevgilin olacak kişinin maddi durumu önemli mi?

6. Peki ilişkilerinde ne kadar sadık bir insan olduğunu düşünüyorsun? Puanlar mısın?

7. Sevgilinin fiziksel özellikleri senin için önemli mi?

8. Son olarak bir insan evlilik kararı alabilmek için en az ne kadar süre birlikte olmalıdır?

8. Son olarak bir insan evlilik kararı alabilmek için en az ne kadar süre birlikte olmalıdır?

Çok az kaldı!

Çok az kaldı!

En kısa sürede sevgilin olacak! Hayatında biri olmayabilir ya da birinden hoşlanıyor olabilirsin. Senin için sonun mutluluk olacağı çok belli. Üstelik en kısa zamanda görünüyor bu mutluluk. Hayatına biri girecek ve birbirinizin ayaklarını yerden keseceksiniz. Doludizgin yaşanacak bir aşk bekliyor sizi. Hadi bakalım, dediklerimiz çıksın da mutlu bir aşk yaşa sen de. Çünkü bunu çoktan hak ettin. Tam olarak bir ilişki insanısın sen. Hayatına kim girerse girsin onu mutlu edeceğin garanti. Şanslı insanlar vesselam. :)

Hayatına biri girecek ama girmesi uzun sürecek!

Hayatına biri girecek ama girmesi uzun sürecek!

Uzun süre sonra hayatına biri girecek! Neden yakın zamanda değil dersen de insanları kafanda çok tartan birisin sen. Bir şeyi hemen kolay beğenmezsin. Durum böyle olunca insanlar sana yaklaşırken de çekiniyor. Sen de herkesi hayatına almıyorsun zaten. Böyle bir döngü var ortada. Yine de çok büyütme kafanda sen insanları. Herkes hata yapabilir, insanlara başta bir şans ver bakalım. Belki de düşündüğünden farklı olacak her şey. Sen bizi dinle de zararlı çıkmazsın!

Biraz daha yalnızsın :(

Biraz daha yalnızsın :(

Hayatına biri girecek gibi görünmüyor! Ama sen de pek arıyor gibi değilsin zaten. Tamam arada birinin olmasını istediğini söylüyor olabilirsin ama senin kendine ait bir dünyan var zaten. Kendi kendine yetiyorsun sen. Böyle olunca da kendine güvenin tam. En yakın arkadaşın da yine kendin olmuşsun. Ayakları yere basan, sağlam bir tipsin sen. Böyle olunca da insanları hayatına almayı pek istemiyorsun. Zaman konusunda bir şey söyleyemedik çünkü hayatın ne getireceği belli olmaz.

Birkaç aylık bir flört evren olacak!

Birkaç aylık bir flört evren olacak!

Hadi yine iyisin, bir flört dönemi yaşayacaksın! Daha sonrası da size bağlı tabii. Eğer birbirinizin muhabbetini beğenirseniz ve paylaşacak çok şeyiniz varsa, sizi güzel günler bekliyor olabilir. Ama aksi durumda da üzülme. O zaman doğru insan karşına çıkmamış demektir. Biraz sabretmen gerekecek ama uzun süre olmayacak bu da. Senin hayatına kısa sürede biri gireceği kesin gibi. Dışarıya yaydığın o enerji ve çekicilik sayesinde herkesi etkileyebilirsin sen. Aslında bunun farkına vardığın zaman her şey senin için daha iyi olacak. O zaman yalnızlıktan da şikayet etmezsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
385
245
130
66
31
28
26
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İdil

Çok az kaldı diyor. Bilmemm

Irmak Belen

Çok az kaldı!

Onur Deniz

Aynen bendede aynısı,bakalım...

OZAN ÖZGÜR ÇAKIR

Birkaç aylık bir flört evren olacak! Hadi yine iyisin, bir flört dönemi yaşayacaksın! Daha sonrası da size bağlı tabii. Eğer birbirinizin muhabbetini beğeni... Devamını Gör