Görüş Bildir
Haberler
Can Kaybı Artıyor: İki Haftada Sahte Alkolden Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 13'e Yükseldi

Can Kaybı Artıyor: İki Haftada Sahte Alkolden Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 13'e Yükseldi

Adana'nın Ceyhan ilçesinde, metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan akraba 5 kişiden biri hayatını kaybetti. Mersin, Niğde ve Adana'da, 15 günde, metil alkol zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı 13'e yükseldi.

Ceyhan'da birlikte alkol alan ve rahatsızlanınca yakınları tarafından Ceyhan Devlet Hastanesi ve özel hastaneye götürülen 5 kişi, 'metil alkol zehirlenmesi' şüphesiyle tedaviye alındı. Tedaviye alınanlardan D.Ö.K. (31), yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

4 kişinin tedavisi sürüyor

4 kişinin tedavisi sürüyor

D.Ö.K'nin cansız bedeni otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Hastanelerdeki diğer 4 kişinin tedavisinin sürdürüldüğü bildirildi.

Adana'da peş peşe sahte alkol ölümleri

Adana'da peş peşe sahte alkol ölümleri

Kentte 3 gün önce metil alkolden zehirlenip Adana'da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırılan 3 kişiden 2'si yaşamını yitirmiş, diğeri ise tek gözünü kaybetmişti. Yine 3 gün önce metil alkol zehirlenmesi nedeniyle Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan bir kişi de dün yaşamını yitirmişti.

3 ilde 13 ölüm

3 ilde 13 ölüm

Mersin'de son 15 günde metil alkol zehirlenmesiyle hastanelere başvuran 31 kişiden 8'i, Niğde'de 1 kişi yaşamını yitirmişti. Adana'da yaşamını yitiren 4 kişi ile birlikte, 3 ilde metil alkol zehirlenmesinden yaşamını yitirenlerin sayısı 13 oldu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
carmenta1

içioz mu içioz daha ne kadar verigi yükleyeceksin....alternatifler bulmaya çalışıp ölenlerin de kanı elinde....bu kadar kanlı ellerle......narsistsin aynad... Devamını Gör

Emre Ç

Millet, pahalılıktan ne yapacaktı sanıyorsunuz?....

can_havan1

benim babamda rakıyı evde yapıyor..Çok söyledim ama takmıyor bile beni. alkol çok pahalı artık amk diyor..

feyk

tehlikesi nasil yaptigina bagli. rakiyi fermantasyonla kendi mayalayarak yapiyorsa hic bir tehlikesi yok. dogal fermantasyondan metil alkol cikmaz. ama ordan... Devamını Gör