Görüş Bildir
Haberler
'Camide Taciz' Şikâyeti: İmam Açığa Alındı

etiket 'Camide Taciz' Şikâyeti: İmam Açığa Alındı

Onedio Medya
11.05.2016 - 11:54 Son Güncelleme: 11.05.2016 - 13:56

Hemen her gün basına yansıyan 'cinsel istismar' vakalarına bir yenisi eklendi. Bir çocuğa taciz haberi de Ankara'dan geldi. 11’inci sınıf öğrencisi bir kız çocuğu camideki imam odasında, imamın cinsel istismarına maruz kaldığını söyledi ve ailesi ile birlikte şikâyetçi oldu. Savcılık soruşturma başlattı. Diyanet İşleri Başkanlığı Teftiş Kurulu olayın soruşturulması için bir müfettiş görevlendirdi ve imam açığa alındı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre, Ankara'da Anadolu imam hatip lisesi 11’inci sınıfta okuyan bir kız öğrenci, annesiyle birlikte 5 Mayıs’ta polis merkezine giderek ifade verdi. 

Öğrenci ifadesinde, okulda ücretli Kuran dersine de giren ve aynı zamanda imam olan E.C.’nin kendisini camide cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Boynunda ve dudaklarındaki morlukları annesinin fark etmiş

Boynunda ve dudaklarındaki morlukları annesinin fark etmiş

Polisteki ifadesinde 'iki eliyle bana sarılıp dudaklarımdan öpmeye başladı' diyen çocuk, boynunda ve dudaklarındaki morlukları annesinin fark ettiğini, önce utanıp anlatmak istemediğini, annesi zorlayınca olayı anlattığını ifade etti.

Cumhuriyet savcılığı imam E.C. ile ilgili soruşturma başlattı. Diyanet İşleri Başkanlığı Teftiş Kurulu olayın soruşturulması için bir müfettiş görevlendirirken, imam E.C. açığa alındı.

Sizce taciz olayları arttı mı? Yoksa yargıya ve basına daha fazla mı yansıyor?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
683
182
104
49
6
5
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
RiveryalıGeralt

Gerçek İslam böyle DEĞİLLL... S****r oradan 🖕🏽

Whyshy

Neden bu islam düşmanlığı??

ömer üzümcü

yine ve yine nerede din orada bir taciz tecavüz olayı lanet girsin hastalıklı beyinlerinize.

Whyshy

Allah ta sizi islah etsin