Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çalıştığı 190 Milyon Dolarlık Lüks Yatta Ölü Bulunan Avustralyalı Ünlü Instagram Fenomeni

36PAYLAŞIM

Çalışmakta olduğu lüks yatta ölü bulunan 20 yaşındaki Instagram fenomeni, tüm dünyayı şoka soktu. Gündeme bomba gibi düşen Avustralyalı model Sinead McNamara'nın şüpheli ölümüyle ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. İlk bulgular intihar ihtimalini akla getirse de polis, araştırmalarına devam ediyor.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

20 yaşındaki Avustralyalı Instagram fenomeni Sinead McNamara, Meksikalı milyarder Alberto Bailleres'ın 190 milyon dolarlık yatında ölü bulundu!

Sinead Yunanistan'da, Queen Mayan IV isimli yatın arka tarafında, baygın ve iple asılmış şekilde bulundu. İlk bulgular ünlü fenomenin intihar etmiş olabileceği yönündeydi ama henüz kesin bir bilgi yok. Alınan bilgilere göre Sinead McNamara süper yatta çalışmaktaydı. Birkaç saat sonra Yunanistan'da annesi ve ablası ile buluşacaktı ama ölüm onları ayırdı. Ailesi bu korkunç haberi aldığında Yunanistan'a gelmek için yoldalardı.

Argostoli Limanı yetkililerinin verdikleri bilgilere göre yat, yerel yetkililer tarafından alıkonulduktan sonra pazar gecesi limanı terk etmiş.

Yat limandan ayrıldığında 23 kişi olduğu düşünülen mürettebat üyelerinin hepsinin yatta olduğu bildirildi. Yatın sahibi Alberto Bailleres, Meksika'nın ikinci en büyük maden şirketinin sahibi ve 9.6 milyar dolarlık serveti olduğu biliniyor. McNamara'nın ölümü gerçekleştiğinde milyarderin yatta olmadığını bildirilmiş.

Yalnızca iki hafta önce şu notu paylaşmıştı;

Ani ölümünden sadece iki hafta önce bir ATV aracına bindiği fotoğrafı "Bugün bütün aklım alışverişte. Tek endişemin kafamı yarmak olduğu bu ana beni geri götürün" notuyla paylaşmıştı, bu acı olaydan sonra bu paylaşımı trajik bir anlam kazandı.

İntihar mı cinayet mi henüz belli değil!

Yunanistan medyası Sinead McNamara'nın ölümünü şüphe çekici bulmadığını söylemesine rağmen polis, intihardan şüphelenilen bu trajik olayı incelemeye aldı. Polis memuru: "İlk bulgulara göre kendi canına kıymış gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde açıklanacak otopsi sonucunu bekliyoruz" demişti ve tüm mürettebat sorguya çekilecekti.

Söylentilere göre, ünlü fenomenin bedeni geçtiğimiz perşembe gecesi balıkçılar tarafından yatın arka kısmında bulunmuş.

Yerel hastaneye kaldırılmadan önce yatın doktoru tarafından ilk müdahale yapılmıştı. Bilinci yerine gelmeyen Sinead, Atina'daki hastaneye kaldırılırken ambulans uçakta can verdi. The Daily Telegraph'ın bildirdiğine göre ünlü fenomenin ailesi, kızlarının bir tekne kazasına kurban gittiğini düşünüyor. Haber kaynağına göre: "Dış İşleri Bakanlığı Yunanistan'da ölü bulunan Sinead McNamara'nın ailesine yardımcı oluyor."  Fenomenin erkek kardeşi Jake McNamara: "Hayatımda aldığım en kötü haber, Sinead maalesef vefat etti" notuyla kardeşinin öldüğünü Cumartesi günü resmi olarak bildirdi.

Bu trajik olayla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı!

Yerel medya haberine göre mürettabat üyelerinden biri, Sinead'ın onlara içini döktüğü söylüyor ve şöyle diyor: "Sinead çok mutsuzdu. İlişkisinin bitmesi ya da özel hayatındaki bir sorunla ilgili yorumlar yapıyordu." Sinead, 4 aydır kabin görevlisi olarak çalıştığı süper yatta son gününü geçirecekti ve Yunanistan'a gelmekte olan ailesinden birkaç saat mesafe uzaklığındaydı. Otopsisi yapıldı ancak sorgular ve toksikoloji sonuçları henüz tamamlanmadı.

News.com kaynağına göre, McNamara'nın mesajları incelendi ve bu mesajların olayla ilgili önem arz ettiği söyleniliyor.

Ünlü fenomenin geride intihar notu bırakıp bırakmadığı bilinmiyor. Güvertede ölü bulunmasından 15 dakika önce konuştuğu mürettabat üyesi, Sinead'ın konuştuğu son konuştuğu insan olarak biliniyor. Yerel medya haberinin aksine Sinead'ın bu kişiyle dertleşip dertleşmediği belli değil ancak aralarında bir konuşma geçtiğini onaylıyor.

Instagramda 14 bin takipçisi olan Sinead: "Dünya'nın bize sunduğu şeyleri görmek, bir teknede çalışmak ve yaşamak... Evet, bence oldukça güzel gidiyor" notunu geçen ay paylaşmıştı.

Sinead'ın bedeni kötü bir halde olduğu için Sinead'ın ailesine morga kaldırılan cesedi görmemeleri tavsiye edildi. Başka bir teknenin kaptanı tarafından güvertede bulunan Sinead'ı kurtarmak için doktor müdahale etmiş. Yatta çalışanlar: "Müdahaleden sonra Sinead'ın kurtulduğunu sandığımız için sevinmiştik ancak sonradan öldüğünü duyduk" diyorlar.

Yatın sahibi Alberto Bailleres bu trajik olaydan günler önce yattan ayrılmış.

Kefalonya halkı arasında Sinead'ın başına gelenlerle ilgili söylentiler dolaşıyor. Yerel halk, Sinead'ın lüks bir yatta olduğunu ve böyle yatlar hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamayacağını söylüyor. Yattakilerden gelen "Bu iş liman yetkilerinin işi, sizi alakadar etmez"  yorumu yerel halkın görüşlerini doğrular nitelikte.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mistikschaeffer

20 yaşında mı , en az 35 gösteriyor . Ayrıca intihar olduğunu sanmıyorum

Gizli Kullanıcı

14 bin takipçisi olan fenomen mi oluyor:S ablamla daha sıkı fıkı olayım en son sorduğumda 68bin demişti aboooww:)

gece-gunes

Kız görmemesi gereken şeyler görmüş ya da adamla yatmış . Sonra bazı problemler olmuş adam da fişini çekmiş. Zenginlerin gözünde ha ölü ha diri. Parasını veriri her kesi susturur. İğrenç ama gerçek.

furkan-kutuk2

çok zekisin keşke ölsen

gizemakay

bi işler dönmüş

Görüş Bildir