Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çağla Şıkel'in Mini Etekle Nasıl Oturulacağını Anlattığı Videosuna Şarkıcı Arto'dan Gelen Ayarsız Yorum!

446PAYLAŞIM

Çok ayarsız yorum gördük ama Arto'nunki sınırı aştı!

Türkiye'nin en güzel kadınlarından bir tanesi olan ve yıllardır yer aldığı sektörde hiç durmadan her kolda çalışan Çağla Şıkel'in yıldızı parlamaya devam ediyor.

Podyumlarda fırtınalar estirdikten sonra dizilerde oynadı, sabah programları sundu, Instagram'da fenomen oldu ve son olarak YouTube kanalı açtı.

Çağla Şıkel, YouTube kanalı ve Instagram hesabıyla özellikle kadınlara yönelik içerikler hazırlıyor ve neredeyse ulaştığı 2 milyon takipçiyle sosyal alemde yerini sağlamlaştırıyor.

Kullandığı ürünleri de tanıtıyor, ev yaşantısından ve çocuklarından da bahsediyor. Daha ne olsun?

Dedik ya, özellikle kadınlara yönelik içerikler hazırlıyor diye... O içeriklerden bir tanesi de mini etekle nasıl oturulup kalkılacağı.

Özellikle kloş eteklerde kadınlara kısa taytlar giymelerini tavsiye eden Çağla Şıkel, dar eteklerle de oturmanın sırlarını paylaştı.

Buradan baktığımızda gayet yararlı bir içerik gibi görünen bu videoya kaos yaratmada usta olan Arto Instagram hesabından ayarsız bir yorum yaptı.

Kaos yaratma derken haksız etmediğimizi siz de biliyorsunuz. Sevda Demirel ile Hande Ataizi arasındaki o meşhur tartışmayı hatırlayın...

"İnsan adaplı olur."

Instagram hesabından Çağla Şıkel'in daha önce yaşadığı bir yayın kazasını paylaşan Arto, gelen tepkiler üzerine bir video çekti ve geçmişe göndermede bulunarak Çağla Şıkel hakkında tabiri caizse dan dun konuştu: "İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda göğüslerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin. Bir de bunlar bize oturup kalkma dersleri verir. Bu mankenimiz birçok defilede, vücudunu net olarak gösteren defilelerde çıkmıştır."

Her Şey Dahil programında dans ederken göğsü açılan ve bu canlı yayın kazası sonrası zor durumda kalan Çağla Şıkel'in görüntüsünü paylaşan Arto, tepkiler üzerine bu fotoğrafı sildi.

"Bazı şeyler silinse de, bazı şeyleri hafızalardan silemezsin" diyerek paylaştığı fotoğrafı çirkin bir şekilde sundu ve gerçekten biraz sinirleri yıprattı.

"Bilerek yapıyor."

Gelen tepkiler üzerine bu konuyla ilgili yaptığı bütün paylaşımları kaldıran Arto, söyledikleriyle herkesin ağzını açık bıraktı: "Oturup kalkma dersi, nasıl oturulacağını, nasıl dizler açılmadan, iç çamaşırınızı göstermeden nasıl kalkılabileceğini gösteren ve bunları çok iyi bilen bir kadın göğsünü açıyorsa ya da defilelerde orasını burasını gösteriyorsa demek ki bunları da bilerek gösteriyor. Bilerek yapıyor."

Ne diyelim ki şimdi? "Arto'dur, ne yapsa yeridir" desek normalleştirmiş olacağız, hiçbir şey demesek ilgi çekme çabaları sürecek, görmezden gelsek bu fotoğrafa bürünecek.

Şimdilik içeriğin tamamını okuyan herkese sabır diliyoruz elbette. Bizim de sınavımız buymuş meğerse...

Mini etekle nasıl oturulacağını ve kalkılacağını bilmeyenlere amme hizmeti: 👇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
panik-anne

ne iğrenç bir adam yaaa, arto nedir arkadaş?!...

herr-mannelig

tut ki bilerek yaptı. .ister açar ister kapatır sonuçta meme Çağla nın :D bizene

gulizaydin

parasız kalmış belli. çağla şikel in geçmişine bakana kadar kendine bir baksın. evliliğiyle , boşanmasıyla , şu an yaptıklarıyla çoğu ünlüden daha kaliteli çağla şikel.

Gizli Kullanıcı

Çağla şıkel'le bi husumeti var galiba. Durduk yerde böyle bi tepki. Ayrıca kadının başına gelen tamamen talihsiz bi kaza. Niye sanki bilerek yapılmış gibi bunu tekrar gündeme getiriyo ki? Boş boş şeyler!

queen_of_the_7_kingdoms

Dikkat ederseniz adam gibi adam,erkek olanlar böyle işlere karışmazlar.Genelde bu hadsizlikler,taşkınlıklar ve dikkat çekme çabaları; kadınları kıskanan,ne oldugu belli olmayan,sizin herzaman savundugunuz böyle tiplerden çıkar.

Görüş Bildir