Bu Tarot Falına Göre Hayatının Aşkıyla Ne Zaman Karşılaşacağını Söylüyoruz!

-

Hayatının aşkıyla ne zaman karşılaşacağını merak ediyorsan, çok doğru yerdesin. :)

Haydi o zaman testi çöz ve hemen öğren!

1. Bu tarot kartlarından bir tanesini seç bakalım.

2. Evet, şimdi de bir tane seçmeni istiyoruz.

3. Peki ya bunlardan hangisini seçeceksin?

4. Şimdi de bunlardan bir tanesini seç bakalım.

5. Evet, çok ama çok az kaldı. Sabret.:)

6. Peki ya bunlardan hangisi?

7. Evet bu soruda da bir tanesini seçmeni istiyoruz.

8. Bu kartlardan hangisi?

9. Son soruya yaklaştın. :)

10. Ve son olarak, bu kartlardan da bir tanesini seç bakalım.

4 yıl içerisinde karşılaşacaksın!

Anladığımız kadarıyla şu an bekar olmaktan ve farklı insanlarla takılmaktan memnunsun. Sevgilim olsun diye çok zorlamıyorsun kendini. Böyle rahatsın! 4 yıl içinde gerçekten ne istediğini bildiğin anda birisi karşına çıkacak ve sen hemen anlayacaksın onun doğru insan olduğunu. Şu an hayatının tadını çıkarmakla meşgulsün. Ve bizce en güzelini yapıyorsun. Sonuçta her şeyin bir zamanı vardır. Sen de o zamanı güzelce beklemeye karar vermişsin. Hiçbir şeyi erken yaşamaya gerek yok. Değil mi? Zaten karşına çıkacak olan her türlü sen istemesen de çıkar. O yüzden bu hayatın keyfini sürmeye devam etmelisin. Bekarlık sultanlıktır! 😎

2 yıl içinde karşılaşacaksın!

Şu an farklı insanlarla birliktesin. Gerçekten ne aradığını biliyorsun ve denemekten vazgeçmiyorsun. İşte bu insanlar sen farkında olmadan sana yol gösteriyor. Ne için mi? Gerçek aşkını bulman için! 2 yıl içerisinde bulacaksın ve ömür boyu mutluluğa adımını nihayet atacaksın. Geçmiş ilişkilerinde kendini biraz yıpranmış hissediyorsun. O yüzden biraz ara verip kafanı dinlemeye karar vermişsin. Fakat bu sırada yeni gelen insanlara da şans vermeyi düşünmüyor değilsin. Sonuçta herkes aynı olacak diye bir durum yok. Sen de bunu çok iyi biliyorsun. Hadi bakalım sana 2 yıl sonra seni mutluluk dolu bir aşk bekliyor. Bizden söylemesi. :)

Şu an onunla birliktesin!

Aslında sen hayatının aşkıyla çoktan tanışmışsın ama farkında değilsin! Bu belki aynı ortamda tanıştığın biri ya da şu an -varsa- flörtleştiğin biri olabilir. Birbirinizi fark ettiğinizde, her şey mükemmel olacak, bizden söylemesi! Her anın tadını doyasıya çıkarın. Aslında senin fark etmen için elinden geleni yapıyor. Fakat sen gözlerini o kadar kapatmışsın ki etrafa karşı onun sana karşı duygularının olmasına ihtimal vermiyorsun. Ama bunu öğrendiğinde çok şaşıracaksın. Gerçekten inanılmaz bir şey!

1 ay karşılaşacaksın!

Hayat sana büyük sürprizlerle geliyor, hazırlıklı ol! Bir ay içerisinde ayaklarını yerden kesecek biriyle tanışacaksın ve o zaman anlayacaksın beklediğine değdiğini! Gözlerini açık tut, duygularını belli etmekten kaçınma ve kalbinin sesini dinle. Büyük mutluluklar kapında! Bu mutluluk senin gerçekten daha önce yaşadığın hiçbir ilişkiye benzemeyecek. Kendi kendine neyin içerisinde olduğunu anlamayacaksın. Çünkü kendini resmen  hayal dünyasındaymış gibi hissedeceksin. Ve yaşadığın aşka inanamayacaksın!

1 yıl karşılaşacaksın!

Önümüzdeki yıl sana büyük bir aşkla geliyor! Mutluluk, aşk, kelebekler, mide krampları... Hepsine hazırlıklı olsan iyi edersin; çünkü önümüzdeki yıl senin yılın! Kalbinin sesini dinlemekten asla vazgeçme ve doğru insanı bulduğunda ona duygularını belli et. Duygularını belli etmediğin zaman daha önce neler yaşadığını gördün. Karşındaki insana onu sevdiğini ve değer verdiğini hissettirmek bambaşka bir şey. Çünkü mutluluğunu görüp kendi içinde daha da mutlu oluyorsun. Bu paha biçilmez bir şey.O yüzden hayatının aşkını bulduğunda ona karşı duygularını açmaktan sakın çekinme!

6 ay karşılaşacaksın!

"Nerede artık bu doğru insan, gelsin bir an önce!" dediğini duyar gibiyiz! Önümüzdeki ilk altı ay içerisinde işte o doğru insan senin karşına çıkacak sevgili dostumuz! Hatta daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacaksın aşk konusunda. Kıymetini bil, kalbinin sesini dinle ve kendini tutma! Yoksa olacaklardan biz sorumlu değiliz. Haberin olsun. :) Seni bu kadar güzel bir aşk beklerken sakın ola kendini geri plana atma. İçinde ona dair ne varsa aç, dökül. Çünkü hayat çok kısa ve bu mükemmel aşkı yaşamak için kısıtlı zamanımız var. O yüzden bizden sana tavsiye hayatını içinden geldiği gibi doya doya yaşamalısın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-robyn

Şu an onunla birliktesin!

ender-deniz

Şu an onunla birliktesin!

nurcii

4 yıl mı oha

ismail-cokan

Aynen 4 yıl çıktı bana da bunun bizim yaşımızdan haberi yok ellam:)

nehir-braderin

Şu an onunla birliktesin! Aslında sen hayatının aşkıyla çoktan tanışmışsın ama farkında değilsin! Bu belki aynı ortamda tanıştığın biri ya da şu an -varsa- flörtleştiğin biri olabilir. Birbirinizi fark ettiğinizde, her şey mükemmel olacak, bizden söylemesi! Her anın tadını doyasıya çıkarın. Aslında senin fark etmen için elinden geleni yapıyor. Fakat sen gözlerini o kadar kapatmışsın ki etrafa karşı onun sana karşı duygularının olmasına ihtimal vermiyorsun. Ama bunu öğrendiğinde çok şaşıracaksın. Gerçekten inanılmaz bir şey!

crineablorange

tarot kartları açıkken değil kapalıyken seçilir.

nermin-yagmur-saganak

aynen

Görüş Bildir