Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Milenyum Testine Göre X Kuşağından mısın Yoksa Z Kuşağından mı?

122PAYLAŞIM

Bu testimizde sana çeşitli nesneler göstereceğiz. Onları sevip sevmediğini yorumlamanı istiyoruz. Bunun sonucunda X kuşağından mı yoksa Z kuşağından mı olduğunu söyleyeceğiz. 

Hazırsan başla!

1. Avokado?

2. Yumurtalı ekmek?

3. Nargile?

4. Elektronik sigara?

5. Magnolia?

6. Künefe?

7. Otostop çekmek?

8. Detoks suyu?

9. Teraryum?

10. Tinder?

Z Kuşağı!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen Z kuşağındansın! Sen tam olarak bu çağın gereklerine uygun yaşayan bir insansın. Zevklerin de oldukça popüler ve bu çağın içinden. Aynı zamanda teknoloji konusunda da çok bilgilisin. Tam olarak bütün sosyal medya mecralarını kullanmıyor olsan da, diğer nesilden insanlara göre bilgilisin. Motor becerileri olarak tabir ettiğimiz el, göz koordinasyonların da kuvvetli. Bu çağ ilerledikçe, senin de uyum sağlaman gereken şeyler gittikçe artacak. Ama bunları yaparken zorlanmayacağını biliyoruz. Bu güçlü adaptasyon yeteneği sayesinde her şeyi başarırsın sen. :)

X Kuşağı!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen X kuşağındansın! Bu hayatın çeşitli zorluklarıyla tanışmışsın sen. Büyümek senin için pek de kolay olmamış gibi. Oldukça acı çekmişsin ve hayatı keşfetmek için çabalamışsın. Bize göre sen tam da X kuşağından bir bireysin. Çalışma hayatında yoğun mücadele edeceğin garanti. Seni kariyer dolu günler bekliyor. Çünkü oldukça özverili birisin sen. Başarısız olman gerçekten çok zor. Teknolojiye de ayak uydurmadığın söylenemez. Son moda şeyleri takip ediyor gibisin. Hatta biraz fazla bile takip ediyor olabilirsin. Dikkat et de fazla kapılma, gerçek hayattan uzaklaşırsın. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-ulusoy

X Kuşağı!

gzm-ynklr

X Kuşağı! doğrusu y kuşağı

denizsizzz

ben Y kuşağındayım bu yeni bi kuşak

salim1

tinder ne alaka ???

zeso

X Kuşağı! Testimize verdiğin yanıtlara göre sen X kuşağındansın! Bu hayatın çeşitli zorluklarıyla tanışmışsın sen. Büyümek senin için pek de kolay olmamış gibi. Oldukça acı çekmişsin ve hayatı keşfetmek için çabalamışsın. Bize göre sen tam da X kuşağından bir bireysin. Çalışma hayatında yoğun mücadele edeceğin garanti. Seni kariyer dolu günler bekliyor. Çünkü oldukça özverili birisin sen. Başarısız olman gerçekten çok zor. Teknolojiye de ayak uydurmadığın söylenemez. Son moda şeyleri takip ediyor gibisin. Hatta biraz fazla bile takip ediyor olabilirsin. Dikkat et de fazla kapılma, gerçek hayattan uzaklaşırsın. :)

Görüş Bildir