Bu İçerik Hiçbirimizi İlgilendirmiyor: John Malkovich'in Yeni Filmini 2115'ten Önce Kimse İzleyemeyecek!

29PAYLAŞIM

Aslında bu film hiçbirimizi ilgilendirmiyor. Ama hepimiz merak ediyoruz.

Özellikle gelen yorumları.

2015 yılında çekimleri tamamlanan film 2115'te vizyona girecek, neredeyse 100 yıl sonra.

John Malkovich'in başrolde olduğu film ismiyle her şeyi anlatıyor: 100 Years filmi tam olarak 2115 yılında vizyona girecek. Bunca yıldır bizleri bekleten serilere sabretmeyi öğrendik fakat neredeyse 100 yıl sabretmek hem kolay değil hem de mümkün değil.

18 Kasım 2115 yılında vizyona girecek filmin yönetmenliği Robert Rodriguez'e, senaryo ve diğer tüm yaratıcı dokunuşları John Malkovich'e ait.

Ama bu dokunuşların ne olduğunu bilemiyoruz zira türü bilim-kurgu olarak ortaya atılsa da tam olarak içeriği açıklanmadı.

Peki bu filmin izlenmesi nasıl engellenecek? Bu sorunun yanıtı mühim, film neredeyse bir sır gibi saklanacak.

Zaman kilidi bulunan, kurşungeçirmez ve mühürlü bir kutuda yanında bir şişe konyakla muhafaza ediliyor, edilecek.

Konyağın kerameti filmin sponsoru bir konyak markası. Firma konyaklarının ideal bekleme süresi 100 yıl olduğu için filmle aynı yıl içilmesini uygun görmüş. 

Bir manada pazarlama stratejisi... Devamı da var.

Sponsor firma, filmin 2115 yılında Fransa’da yapılacak galası için 1000 adet metal bilet üretti. Üretilen bu biletleri 1000 konyak şişesine yerleştirdiler fakat hangi şişeler olduğu bilinmiyor, size bile denk gelebilir.

Bu girişimin ses getirmeyeceğini düşünmüyordunuz değil mi? Beğenenler kadar eleştirenler de oldu. Bazıları hayli ilgi çekici! 👇

Bu 'saklama' meselesine bir mizah dokunuşu...

Olacak O Kadar skeci gibi: Vatandaşın çilesi, ne zaman dolacak filesi?

Kimse izlemeyecek diyordunuz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim-alfidan

Ben gelişen teknolojide 100 yıl sonra sinema salonu mantığının bile kalacağından şüpheliyim. Parasını ödeyeceksin ve film gözlüğünün önüne gelecek :) Amaç konuyu fenomen haline getirip insanları film bileti olan konyak şişelerinin peşine düşürmek. Bi 30-40 yıl sonra içinde bilet olan şişeler kim bilir kaça gider :)

ozlemsnts

Belki de klasik bir bilim kurgu filminden fazlası olmadığı için böyle ilgi çekmeye çalışıyorlardır. İnsanlara lan ne var bu filmde neden 2115 yılını bekliyorlar diye düşündürüp merak ettirdikten sonra izletecekler ki gişesi artsın :D

mustafaaydogan17

o kadar film yapıyorsun çıkmasına 1 yıl kala kıyamet kopuyor aga bee

lbr

Aynen, o zamanın tekolojisini hayal bile edemeyiz gerçi ama çağ atlamış bi zamanda kimse John Malkovich 100 yıl önce film çekmiş hadi bakalım diyeceğini sanmıyorum. Tozlu raflarda kalır kesin o film. Hack'lesinler onu :D

col_pengueni1

Çözünürlük konusuna katılıyorum. 10 sene once izlediğim filmlerin, dizilerin goruntusu çamur gibi kalıyor, 100 sene sonra izleyenler 10 dk sonra salonu terkederler 😂 Biletleri iade de edemeyecekler yazik 😂😂😂

alp-yenigun

Ben 100 sene önce çekilen chaplin filmlerini keyifle izliyorum, size de tavsiye ederim. Sanatı amacı değil de aracı ile değerlendirip görüntü kalitesi kötü demek cahillikten başka bir şey değildir.

Görüş Bildir