Bilal Erdoğan'dan Okul Müdürlerine İnançlı Bir Nesil İçin Kaliteli Eğitim Talimatı

 > -

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Diyarbakır'ın ardından İzmir'de de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yaptı. Diyarbakır'daki toplantıda ülkenin daha fazla imam hatipe ihtiyaç duyduğunu belirterek destek isteyen Bilal Erdoğan'ın İzmir'de ise 'inançlı nesil yetiştirmek için okul müdürlerinden daha kaliteli bir eğitim talep ettiği' belirtiliyor...

Cumhurbaşkranı Recep Tayyip Erdoğan 'ın oğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, İzmir'de imam hatip lisesi müdürleri ile toplantı yaptı. Basına kapalı yapılan toplantıda ilçelerdeki sıkıntılar tartışıldı. Toplantıya İzmir Valisi Mustafa Toprak da katıldı.

TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, İzmir'de bugün saat 09.00'da Balçova Kaya Termal Otel'de imam hatip lisesi müdürleri ve işadamları ile toplantı yaptı. Toplantıya İzmir Valisi Mustafa Toprak, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcıları Emrun Sulayıcı, Hasan Ali Karaman, AK Parti 2'nci bölge SKM sorumlusu Adnan Yılmaz'ın yanı sıra imam hatip çıkışlı işadamları da katıldı.

50 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda okul müdürleri yaşadıkları sıkıntıları aktadı. Bilal Erdoğan'ın, inançlı nesil yetiştirmek için okul müdürlerinden daha kaliteli bir eğitim istediği belirtildi.

Elif DEMİRCİ | DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir