Beyaz Yakalılar 3. Sayfa Haberlerine Düşerse Olabilecek 11 Haber Manşeti

-

Bilenler bilir beyaz yaka olmak inanın daha rahat çalışma ortamları ya da yansıtıldığı gibi mükemmel iş hayatına sahip olmak değil. Beyaz yakalılar 3. sayfa manşetlerine düşseydi olabilecek muhtemel manşetleri sizler için yorumladık.

1. Yönetici asistanı L.K. yerinde gözü olduğunu düşündüğü sosyoloji doktorası yapan stajyer B.K.'yi, asansör boşluğundan aşağı attı.

Mahkemede kendi düştü ben yapmadım, diye açıklama yapan L.K. beraatini istedi.

2. Aldığı maaşla yeterince prezantabl giyinmediği için cinnet geçiren proje müdürü O.S. plazayı basıp "bugün sizin için her şeyin deadline günü" deyip herkesi ölümle tehdit etti.

Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen O.S emniyete giderken "çek çek götümü de çek fak!" diye gazetecilere bağırdı.

3. Kahve içmeden kendine gelemeyen iş koordinatörü Ş.P. aşırı kahveden kalp krizi geçirip masasında ölüverdi.

Oldukça üzgün olan iş arkadaşları "devamlı kahve içiyordu oldukça cool bir insandı" deyip acılarını belirtti.

4. Online pazarlama uzmanı C.D.'nin iş bilmediği halde kendisine her şeyi check ettin mi, diye sorup duran müdürünü fare zehiri ile zehirlediği ortaya çıktı.

Kelepçeler takılırken C.D'nin  "Handle ettim ben, sadece handle ettim." deyip durduğu belirtildi.

5. Bir süredir aralıksız push edilip down olan Z.K. iş arkadaşının kafasını tabletle parçaladı. Hastaneye kaldırılan yaralının hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Konuşmak istemeyen Z.K.'nın ruh halinin iyi olmadığı ve garip davranışlar show ettiği görüldü.

6. Bir süredir iş çıkışı gidilen publardaki hesaplardan dolayı ekonomik sıkıntı çeken dijitalci P.G.'nin şirketteki telefonları çalıp çalıp sattığı ortaya çıktı.

Oldukça rahat tavırlar sergileyen P.G. zaten 3 ayda bir değiştiriyorlardı, yenisini zaten alacaklardı, ben sadece süreci speed ettim, dedi.

7. Evinde ölü bulunan İ.H.'nın bir süredir mutlu, huzurlu ve başarılı görünmek için evde bitki çayı içip durduğu ve aşırı bir şeyden zehirlendiği ortaya çıktı.

Ailesi onu keşke hiç okutmasaydık diye veryansın etti.

8. Patronuna iyi görünmek için bir süredir kişisel gelişim yardımı alan S.B. bir discuss sırasında patronu tarafından başarısızlıkla suçlanınca kendini camdan aşağı attı.

Kız arkadaşı "hepsi hesap verecek hesap!" diye haykırırken, Manager'i "bizlik bir şey yok kendi sorunuymuş" diye açıklama yaptı.

9. Deadline aşılacağı için yoğun strese giren ekip üyeleri sonunda delirip birbirine düştü. Kalemlerle birbirlerini şişleyen projeciler her şey için birbirlerini suçladı.

Üç kişi hafif yaralarla atlatırken ekip liderinin yarasının ağır olduğu belirtildi.

10. Bütün targetların tutturulması şerefine verilen partide olay çıktı. Manager'in tek tek isim sayarak teşekkür ettiği konuşmasında adı geçmeyen Ü.G. olay çıkardı.

Sinir krizi geçirip etrafa bardak ve şişe fırlatan Ü.G. kaldırıldığı hastanede sakinleştirici verilerek ancak kontrol altına alınabildi. Manager bana verilen listede adı yoktu, araştırıcağım diye açıklama yaptı. İyi bir çocuk kendisini çok severiz, diye de ekledi.

11. Aşırı hırs yüzünden sinir hastası olan 27 yaşındaki ekip lideri M.T.'nin bir süredir ekibindekileri kendisini övmedikleri taktirde performans değerlendirmelerini düşük vermekle tehdit ettiği ortaya çıktı.

Durumdan bıkan ekip çalışanları gizli kamera kayıtları ile mahkemeye başvurdu. Beni kıskanıyorlar diye açıklama yapan M.T. performans düşüklüklerini bana çamur atarak kapatmaya çalışıyorlar dedi.

Bonus: Medya planlamacı D.T. kendisinin yükselmek için yöneticilere kur yaptığı dedikodusunu yayan iş arkadaşı H.K.'nın gizli özgeçmişini "İşletme Açık Öğretim" ibaresini işaretleyerek tüm şirkete gönderince H.K., D.T.'yi arabayla ezmeye kalktı.

Ufak yaralarla durumu atlatan D.T. hastaneye kaldırılırken H.K. çıkarıldığı mahkemede "Çok fazla strong process vardı handle edemedim." diye açıklama yaptı. Mahkeme haklı tahrik indirimi uygulayıp 3 ay hapsine karar verdi.

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Aşşağılık CEO'ların hayatları başarı hikayesi gibi anlatılıyor. Mr. Robot izleyenler bilir. Sistem, Tyrel Wellick gibi egoist, narsist, kendinden başkasına değer vermeyen bireyler üretiyor. En canlı örneğini yakın zamanda yaşadık. 3.5 yaşındaki yeğeninin yüzüne asit atan manyaktan bahsediyorum.

taylan-okur

Bunu rahatsız olmadan okuyanlar var mı?

cakiltasi

ay allahım çok özentiyiz bildiğin gibi özenti değiliz ingilizce bildiklerini göze sokmak için ne yapcaklarını şaşırıyolar :D neyse bende bi şu irs. miktarlarını chek edeyim de öyle geleyim :P

omer-ciftcioglu

içerik sahibi olayı yakalamış güzel billuration

Gizli Kullanıcı

welcome to the business world,today our presentation is about 'türkçe-ingilizce kırması plaza' language.

Başlıklar

CinnetKişisel GelişimShow tvolay
Görüş Bildir