Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaş'a Potada Yeni Sponsor

Beşiktaş'a Potada Yeni Sponsor

Batuhan
07.10.2015 - 14:34

Siyah-beyazlı erkek basketbol takımı, yeni sezonda Basketbol Süper Lig'de 'Beşiktaş Sompo Japan' adıyla mücadele edecek

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Beşiktaş Kulübü ile Sompo Japan Sigorta arasında bir yıllık isim sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.  

İki taraf arasındaki anlaşmaya göre, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nın adının 'Beşiktaş Sompo Japan' olarak değiştirildiği kaydedildi.

Sözleşmenin maddi boyutlarıyla ilgili bilgi verilmezken, siyah-beyazlı takımın formasında 'Sompo Japan Sigorta' reklamının yer alacağı vurgulandı.   

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Fikret Orman, göreve geldikleri dönemden bu yana sponsorluk anlaşmalarına büyük önem verdiklerini anlatarak, 'Kendi marka adımıza değer katacak, çalıştığımız firmalara da bizim değer kattığımız anlaşmalara imza attık. Bu anlaşmaların bir tanesini de bugün basketbol takımımızın ana sponsorluğu için imzalıyoruz' diye konuştu. 

Sompo Japan Sigorta ile kısa süreli bir sözleşme imzalamalarına rağmen bu anlaşmanın uzun süreli olmasını arzu ettiklerini belirten Fikret Orman, 'Çok önemli başlangıcın ilk adımını atıyoruz. Anlaşmanın tüm detayları zaman içinde daha şekillenecek. İki tarafın da bu anlaşmanın uzun süreli olması istediğini belirtmek isterim' şeklinde konuştu.

"Çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyoruz"

"Çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyoruz"

Fikret Orman, basketbola bu sezon önemli yatırım yaptıklarını kaydederek, şunları söyledi: 

'Maçları Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynayacağız. Seyirci yasağı olan maçlarımızı ise BJK Akatlar Arena'da yapacağız. Basketbola gönül vermiş bütün taraftarımızı maçlara bekliyoruz. İnşallah çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyoruz.'

Arimoto: "Beşiktaş, Japonya'da tanınan bir marka"

Arimoto: "Beşiktaş, Japonya'da tanınan bir marka"

Shinobu Arimoto ise Beşiktaş gibi büyük bir kulübe sponsor oldukları için büyük onur duyduklarını aktararak, şöyle devam etti:

'Beşiktaş, Türkiye'nin en eski ve tanınmış kulüplerinden biri. Sompo Japan Sigorta, Türkiye'de belki çok tanınmıyor ama global ölçekte büyük bir marka. Pazar payı sürekli büyüyor ve gelişiyor. Beşiktaş da aynı zamanda Japonya'da tanınan bir marka. Bu tanınırlığın daha da artacağına inanıyorum. Sompo Japan Sigorta ile Beşiktaş arasındaki iş birliğinin uzun seneler devam edecek bir başarı hikayesi olacağına eminim.' 

AA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam