Görüş Bildir

Benzine Zam Geldi! Benzine Ne Kadar Zam Geldi? Benzin Kaç TL Oldu? Benzin Zammı Ne Zaman Uygulanacak?

Anasayfa > Güncel

Yapılan son dakika açıklamasına göre benzine yeniden zam geldi. Dün 58 kuruş indirim yapılan benzine bu gece yarısından itibaren tekrar zam uygulanma kararı alındı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS)'in kararına göre benzinin litresine 44 kuruş zam yapıldı. Peki benzin hangi ilde kaç TL oldu? İstanbul benzin fiyatı ne kadar oldu? İzmir benzin fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Dün 58 kuruş indirim yapılan benzine tekrar zam yapılma kararı alındı. Bu gece yarısından itibaren uygulamaya girecek olan zamda benzinin litresi 44 kuruş fazladan verilecek. Peki benzin zammından sonra benzinin litresi ne kadar oldu? İstanbul'da benzin kaç TL? Ankara benzin fiyatları..

Benzine 44 Kuruş Zam

Benzine 44 Kuruş Zam

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS), sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruya göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre satış fiyatına 44 kuruş zam yapıldı.

Benzinin Litresi Ne Kadar Olacak?

Benzinin Litresi Ne Kadar Olacak?

Fiyat artışının ardından benzinin litre satış fiyatı İstanbul’da ortalama 9,13 liradan 9,57 liraya, Ankara’da 9,20 liradan 9,64 liraya, İzmir’de ise 9,22 liradan 9,66 liraya yükselecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?