Belediye Başkanı'nın İsyanı: Herkes Audi'ye Binsin, Ben Passat mı Çekeyim Yanlarına?

 > -

Düzce'nin AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 650 bin liraya aldığı öne sürülen makam aracını "Herkes Audi’yle gelsin, ben Passat mı çekeyim yanlarına” sözleriyle savundu. Keleş tüm belediye başkanları gibi kendisinin de ‘Audi’ye binme hakkı’ olduğunu söyledi.

650 bin TL’lik araca binmenin Düzce halkını temsil ettiği için zorunluluk olduğunu savunan Keleş şunları söyledi: "İstanbul Valisi 's350'ye biniyor. Hakkari Valisi de 's350'ye biniyor, o zaman nasıl Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar belediye başkanları Audi'ye biniyorsa, Düzce Belediye Başkanı'nın da en doğal hakkı" diye konuştu.

Keleş, konuşmasına şöyle devam etti: 

"Sizler şöyle bir tablo mu istiyorsunuz: 'Tüm belediye başkanları Mercedes’le, Audi ile gelsin, Düzce Belediye Başkanı Passat mı çeksin yanlarına? Böyle mi olsun istiyorsunuz? Bunu istiyorsanız Passat'a da bineriz. Benim için çok önemli değil ama temsil makamındaki insanlar, sizleri temsil edenler, gerekli olanları yapmalı. Bazı şeyler zorunluluktur. Bunları lüks sefahat için yapmıyoruz. Düzce’nin imajını ortaya koymak için yapıyoruz."

Belediye Başkanı'nın bu sözleri sosyal medyada da çok konuşuldu.

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraHakkariİstanbulİzmirÜsküdar
Görüş Bildir