Beğendiğin Yemeklere Göre Baskın Karakter Özelliğini Söylüyoruz!

Yemek Testleri
475PAYLAŞIM

10 soruda toplam 60 yemekten oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre baskın karakter özelliğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🍔

1. Ülkemizin incisi mutfağımızla başlayalım! Seç bakalım seçebilirsen!

Kebap
Mantı
Karnıyarık
Taze fasulye
Yaprak sarma
Lahmacun

2. Meksika mutfağından da seç.

Quesadilla
Nachos
Taco
Burrito
Enchilada
Fajita

3. Fransız mutfağından ne seçersin?

Kruvasan
Parfe
Soğan Çorbası
Brioche
Creme Brulee
Ratatouille

4. Biraz uzaklara gidelim! Japon mutfağından ne seçersin?

Sushi
Miso Çorbası
Chanko-nabe
Takoyaki
Sashimi
Tempura

5. Akdeniz'e uzanalım biraz! İspanyol mutfağından favorin hangisi?

İspanyol Omleti
Churro
Gazpacho
Paella
Tapas
Mari Muntanya

6. Çin mutfağına ne dersin peki?

Beijing Kaoya
Çin Böreği
Shou Zhuafan
Çin mantısı
Ballı susamlı tavuk
Yumurtalı Çin pilavı

7. Rus mutfağıla bitiriyoruz! Seç bakalım en beğendiğini!

Borş Çorbası
Piroşki
Shchi çorbası
Pelmeni
Böfstrogonof
Zakuski Çar

8. İtalyan mutfağından hangisini seçeceksin bakalım?

Makarna
Risotto
Lazanya
Tiramisu
Minestrone
Pizza

9. Gelelim Amerika'ya! Seç bakalım hangisini seversin!

Cheesecake
Coleslaw
Pancake
Hamburger
Donut
Rozbif

10. Ön yargılarımızı kırarak testi bitirelim! Hint mutfağından ne seçersin?

Kheer
Jalebi
Tikka masala soslu tavuk
Chai tea latte
Biryani
Tandoori tavuk tikka

Cesur!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: cesur olman. Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek yok kısaca.

Sıcakkanlı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: sıcakkanlı olman. Evet, sen tam bir sosyal insansın. Bu özelliğin sıcakkanlı olmandan ileri geliyor tabii. Oldukça dışa dönük bir yapın var: Sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve girişken bir kişiliksin yani. Pozitifsin, bedeninden etrafa artılar saçılıyor ve bir adet tebessüm yüzünden hiç eksik olmuyor; işte tam da bu yüzden insanları kendine çekiyorsun. Sensiz plan yapılmaz, bir yere gidilecekse ilk sen aranırsın.

Hırslı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: hırslı olman. Senin hayatını tek bir kelimeyle özetleyecek olursak o kuşkusuz mücadele olurdu. Sen her konuda zorluk çekebilirsin ama motivasyon ve odaklanma konusunda asla. Hedefe kitlendiğin anlarda hiçbir şey seni yolundan edemez. Ayrıca önünü görmeyi çok seviyorsun; bu yüzden her ne kadar tutmasa da plan yapmayı çok seviyorsun. Son olarak mental olarak çok güçlüsün!

Güvenilir!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: güvenilir olman. Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin belirgin özelliğin tabii ki de. Kısaca bu hayatta "insanca" diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin...

Yardımsever!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: yardımsever olman. Bu yüzden sana çok net olarak "iyilik yap, denize fırlat" insanı diyebiliriz. Senin bu hayattaki yegane amacın başkalarına yardım etmek. Senin bu başkalarına yardım etmelerin, çoğu zaman kendini de unutmana neden oluyor. Olsun arkadaşlarının/ailenin/sevdiklerinin keyfi yerinde olsun da, sen bir şekilde kendi yaralarını iyileştirirsin değil mi?

Hassas!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: incelikli ve hassas biri olman. Sen bu dünyanın küçük sevgi pıtırcığısın! Senin kocaman bir kalbin vardır ve bu kalbe hemen hemen herkes sığabilir. Dünyanın en hassas, en ince insanı olman kuvvetle muhtemel, öyle ki dünyanın en ücra köşesinde yaşanan acı bir olayı ta en derinlerinde hissetmen mümkün. Bu yüzden "bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın"cı asla değilsin. Son olarak dikkatli, kibar ve nazik olduğunu da eklemek gerek.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tosbaga552

cesur

emine-sari9

cesur çıktı

arda-karakaya3

cesur

arda-karakaya3

9 çok zor

kitaplarin-tanricasi

Cesur

Görüş Bildir