Beğendiğin Yemeklere Göre Baskın Karakter Özelliğini Söylüyoruz!

Yemek Testleri-
Abone ol

10 soruda toplam 60 yemekten oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre baskın karakter özelliğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🍔

1. Ülkemizin incisi mutfağımızla başlayalım! Seç bakalım seçebilirsen!

Taze fasulye
Mantı
Lahmacun
Karnıyarık
Yaprak sarma
Kebap

2. Meksika mutfağından da seç.

Quesadilla
Taco
Fajita
Enchilada
Nachos
Burrito

3. Fransız mutfağından ne seçersin?

Parfe
Brioche
Soğan Çorbası
Kruvasan
Ratatouille
Creme Brulee

4. Biraz uzaklara gidelim! Japon mutfağından ne seçersin?

Miso Çorbası
Takoyaki
Sushi
Sashimi
Tempura
Chanko-nabe

5. Akdeniz'e uzanalım biraz! İspanyol mutfağından favorin hangisi?

Gazpacho
Tapas
Mari Muntanya
Paella
İspanyol Omleti
Churro

6. Çin mutfağına ne dersin peki?

Çin Böreği
Ballı susamlı tavuk
Yumurtalı Çin pilavı
Beijing Kaoya
Çin mantısı
Shou Zhuafan

7. Rus mutfağıla bitiriyoruz! Seç bakalım en beğendiğini!

Piroşki
Borş Çorbası
Zakuski Çar
Shchi çorbası
Böfstrogonof
Pelmeni

8. İtalyan mutfağından hangisini seçeceksin bakalım?

Lazanya
Makarna
Minestrone
Risotto
Pizza
Tiramisu

9. Gelelim Amerika'ya! Seç bakalım hangisini seversin!

Cheesecake
Coleslaw
Hamburger
Rozbif
Donut
Pancake

10. Ön yargılarımızı kırarak testi bitirelim! Hint mutfağından ne seçersin?

Tikka masala soslu tavuk
Chai tea latte
Jalebi
Kheer
Tandoori tavuk tikka
Biryani

Cesur!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: cesur olman. Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek yok kısaca.

Sıcakkanlı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: sıcakkanlı olman. Evet, sen tam bir sosyal insansın. Bu özelliğin sıcakkanlı olmandan ileri geliyor tabii. Oldukça dışa dönük bir yapın var: Sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve girişken bir kişiliksin yani. Pozitifsin, bedeninden etrafa artılar saçılıyor ve bir adet tebessüm yüzünden hiç eksik olmuyor; işte tam da bu yüzden insanları kendine çekiyorsun. Sensiz plan yapılmaz, bir yere gidilecekse ilk sen aranırsın.

Hırslı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: hırslı olman. Senin hayatını tek bir kelimeyle özetleyecek olursak o kuşkusuz mücadele olurdu. Sen her konuda zorluk çekebilirsin ama motivasyon ve odaklanma konusunda asla. Hedefe kitlendiğin anlarda hiçbir şey seni yolundan edemez. Ayrıca önünü görmeyi çok seviyorsun; bu yüzden her ne kadar tutmasa da plan yapmayı çok seviyorsun. Son olarak mental olarak çok güçlüsün!

Güvenilir!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: güvenilir olman. Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin belirgin özelliğin tabii ki de. Kısaca bu hayatta "insanca" diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin...

Yardımsever!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: yardımsever olman. Bu yüzden sana çok net olarak "iyilik yap, denize fırlat" insanı diyebiliriz. Senin bu hayattaki yegane amacın başkalarına yardım etmek. Senin bu başkalarına yardım etmelerin, çoğu zaman kendini de unutmana neden oluyor. Olsun arkadaşlarının/ailenin/sevdiklerinin keyfi yerinde olsun da, sen bir şekilde kendi yaralarını iyileştirirsin değil mi?

Hassas!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: incelikli ve hassas biri olman. Sen bu dünyanın küçük sevgi pıtırcığısın! Senin kocaman bir kalbin vardır ve bu kalbe hemen hemen herkes sığabilir. Dünyanın en hassas, en ince insanı olman kuvvetle muhtemel, öyle ki dünyanın en ücra köşesinde yaşanan acı bir olayı ta en derinlerinde hissetmen mümkün. Bu yüzden "bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın"cı asla değilsin. Son olarak dikkatli, kibar ve nazik olduğunu da eklemek gerek.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kitaplarin-tanricasi

Cesur

kerem-mario

hırslıymışım

hikmet-n-bensusan

Cesur Brave

oyku-azra-demirkilic

çin e yarasa çorbası da koysaydınız keşke

zeynep-neslihan

koysalar seçicekmiydin sanki xcghjklşlkjhg

aselbelis87

cesurmuşum:)hihihiihi

Görüş Bildir