Görüş Bildir
Haberler
Beğendiğin Yemeklere Göre Baskın Karakter Özelliğini Söylüyoruz!

etiket Beğendiğin Yemeklere Göre Baskın Karakter Özelliğini Söylüyoruz!

10 soruda toplam 60 yemekten oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre baskın karakter özelliğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🍔

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Ülkemizin incisi mutfağımızla başlayalım! Seç bakalım seçebilirsen!

2. Meksika mutfağından da seç.

3. Fransız mutfağından ne seçersin?

4. Biraz uzaklara gidelim! Japon mutfağından ne seçersin?

5. Akdeniz'e uzanalım biraz! İspanyol mutfağından favorin hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Çin mutfağına ne dersin peki?

7. Rus mutfağıla bitiriyoruz! Seç bakalım en beğendiğini!

8. İtalyan mutfağından hangisini seçeceksin bakalım?

9. Gelelim Amerika'ya! Seç bakalım hangisini seversin!

10. Ön yargılarımızı kırarak testi bitirelim! Hint mutfağından ne seçersin?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Cesur!

Cesur!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: cesur olman. Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek yok kısaca.

Sıcakkanlı!

Sıcakkanlı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: sıcakkanlı olman. Evet, sen tam bir sosyal insansın. Bu özelliğin sıcakkanlı olmandan ileri geliyor tabii. Oldukça dışa dönük bir yapın var: Sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve girişken bir kişiliksin yani. Pozitifsin, bedeninden etrafa artılar saçılıyor ve bir adet tebessüm yüzünden hiç eksik olmuyor; işte tam da bu yüzden insanları kendine çekiyorsun. Sensiz plan yapılmaz, bir yere gidilecekse ilk sen aranırsın.

Hırslı!

Hırslı!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: hırslı olman. Senin hayatını tek bir kelimeyle özetleyecek olursak o kuşkusuz mücadele olurdu. Sen her konuda zorluk çekebilirsin ama motivasyon ve odaklanma konusunda asla. Hedefe kitlendiğin anlarda hiçbir şey seni yolundan edemez. Ayrıca önünü görmeyi çok seviyorsun; bu yüzden her ne kadar tutmasa da plan yapmayı çok seviyorsun. Son olarak mental olarak çok güçlüsün!

Güvenilir!

Güvenilir!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: güvenilir olman. Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin belirgin özelliğin tabii ki de. Kısaca bu hayatta 'insanca' diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin...

Yardımsever!

Yardımsever!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: yardımsever olman. Bu yüzden sana çok net olarak 'iyilik yap, denize fırlat' insanı diyebiliriz. Senin bu hayattaki yegane amacın başkalarına yardım etmek. Senin bu başkalarına yardım etmelerin, çoğu zaman kendini de unutmana neden oluyor. Olsun arkadaşlarının/ailenin/sevdiklerinin keyfi yerinde olsun da, sen bir şekilde kendi yaralarını iyileştirirsin değil mi?

Hassas!

Hassas!

Beğendiğin yemeklere göre senin en baskın karakter özelliğin: incelikli ve hassas biri olman. Sen bu dünyanın küçük sevgi pıtırcığısın! Senin kocaman bir kalbin vardır ve bu kalbe hemen hemen herkes sığabilir. Dünyanın en hassas, en ince insanı olman kuvvetle muhtemel, öyle ki dünyanın en ücra köşesinde yaşanan acı bir olayı ta en derinlerinde hissetmen mümkün. Bu yüzden 'bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın'cı asla değilsin. Son olarak dikkatli, kibar ve nazik olduğunu da eklemek gerek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
602
168
156
151
36
30
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aykut Bulut

Sevdiğin yemekler diye sıralamışsın ama Allah için kaç kişi şuradaki yemeklerin hepsini yedide aralarında seçim yapacak?Ulan adını bildiklerimi işaretledim a... Devamını Gör

çin e yarasa çorbası da koysaydınız keşke

Zeynep Neslihan

koysalar seçicekmiydin sanki xcghjklşlkjhg

Bilirkişi Raporu

Japon mutfağının aq. Midem bulandı seçemedim.