Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Korku Filmlerini Seç, Ne Kadar Korkusuz Olduğunu Söyleyelim!

125PAYLAŞIM

Bu testimizde sana beğendiğin korku filmlerini sorduk. Çıkan sonuca göre ne kadar korkusuz olduğunu söyleyeceğiz.

Hazırsan testi çöz ve öğren.

1. İlk sorumuzla başlayalım. Testere filmine bir puan vermeni istiyoruz.

2. Chucky'nin Gelini filmini de oyla bakalım.

3. Elm Sokağında Kâbus filmini de oyla.

4. 13. Cuma filmine puanın?

5. Son Durak serisine puanın kaç olur?

6. Aşağıdaki filmlerden bakalım hangilerini seçeceksin?

Arınma Gecesi
Amerikan Sapığı

7. #

İhtiyar Delikanlı
Ruhlar Bölgesi

8. #

Ölümcül Deney
Ölüm Çığlığı

9. #

Musallat Serisi
O

10. Ve son olarak, hangi filmi seçeceksin bakalım.

Parçalanmış
Dabbe

Pek de cesur değilsin!

Testimize verdiğin yanıtlara göre, pek de cesur değilsin. Bu testi de, sırf meraktan açmış olabileceğini düşündük. Belki de ara sıra korku filmi izliyorsundur ama onlar da arkadaşlarının hatrına olabilir. Yoksa pek de sevdiğin söylenemez. Sen film izlerken eğlenmek istiyorsun, tuhaf gerginlikler yaşamayı değil. Filmi izledikten sonra uykun neden kaçsın ki ama? Bize göre de çok haklısın. Güzel filmler var tabii, sen arada izle onları. O kadar da gerilme. :)

Ekrana bakamayacak kadar cesursun!

Testimize verdiğin yanıtlara göre, film izlerken ekrana bakamayacak kadar cesursun. Bu tip filmlerden biraz korktuğun doğru ama inadına da izlemeye devam ediyorsun. Gerçekten bu ilginç bir özelliğin. Sen başladığın bir işi yarım bırakmayı sevmiyorsun, biraz da meraklısın. Sanıyoruz ki, bu duruma böyle bir açıklama getirebiliriz. Gözlerini kapatıyorsun film izlerken, sonra dayanamayıp açıyorsun yine. Biraz daha cesur olmaya çalış da, filmin tadı daha iyi çıksın. :)

Bazen cesursun bazen de korkak!

Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen bazen korkak, bazense çok cesursun! Seni bu tarz filmler pek de korkutamaz. Korktuğun filmler nadirdir. Ama gerçek hayatta birçok korkun var. Bunlara bazen gereksiz bir şekilde takıldığın da oluyor. İstesen hepsini aşacak kadar güçlü birisin oysa. Sadece biraz daha azim gerekiyor. Bunu da başaracaksın. Film konusunda sana bir şey diyemiyoruz. Güzel bir film zevkin var zaten. :)

Korktuğun çok az şey var!

Testimize verdiğin yanıtlara göre, senin bu hayatta korktuğun çok az şey var! Sen, bu hayatın kurallarını iyi öğrenmiş birisin. Tabii, herkesi korkutan şeyler seni de korkutuyor. Yalnız kalmak mesela... Ama bunlar çok insani şeyler. Bunların dışında öyle aman aman büyük korkuları olmayan birisin. Sen bu hayatı çözmüşsün canım. Sinirlerin de çok sağlam. Arada patlıyorsun ama tabii. Film konusundaki seçimlerini de ayrıca beğendik, onu da söylemeden geçmeyelim. :)

Korkusuz birisin.

Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkusuz birisin! Yıllar önce korkmayı bırakmışsın. En çok zevk aldığın filmler de kesinlikle korku filmleri. Çizgi film izler gibi izliyorsun bu filmleri. Çok keyif alıyorsun izlerken. Hayret ettik sana yani. Gerçekten pes! Hayatta en büyük korkun sevdiklerini kaybetmek. O da sanıyoruz ki, tek korkun. Oldukça güçlü birisin sen. Ayakların da yere sağlam basıyor, aynen devam böyle. Yeni korku filmleri önerilerin var da, bize söyle. :)

Korkaklık mı? O da ne?

Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkaklık kelimesinin anlamını bilmeyeceksin neredeyse. Senin kadar cesur bir insanı hiç görmedik. Bütün korku filmlerini biliyorsun. Hayatta korktuğun hiçbir şey de yok. Sen ayakları üzerinde durabilen birisin. İnsanların çeşitli korkuları olmasını bir yere kadar anlıyorsun ama senin kesinlikle hiçbir korkun yok. Testimizden alınabilecek en iyi sonucu da sen aldın. Seni çok tebrik ediyoruz. Önereceğin korku filmleri önerilerine de açığız. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hilal-coskun2

Korkaklık mı? O da ne? Korkaklık mı? O da ne? Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkaklık kelimesinin anlamını bilmeyeceksin neredeyse. Senin kadar cesur bir insanı hiç görmedik. Bütün korku filmlerini biliyorsun. Hayatta korktuğun hiçbir şey de yok. Sen ayakları üzerinde durabilen birisin. İnsanların çeşitli korkuları olmasını bir yere kadar anlıyorsun ama senin kesinlikle hiçbir korkun yok. Testimizden alınabilecek en iyi sonucu da sen aldın. Seni çok tebrik ediyoruz. Önereceğin korku filmleri önerilerine de açığız. :) ( KORKU SEANSI SERİSİ, RUHLAR BÖLGESİ 1,2.4'FİLMİ BU SIRALAMADA İZLEYİNCE FİLM TAMAMLANIYOR VE ÇOK GÜZEL BİR KORKU FİLM SERİSİ, SILENT HILL(İLK FİLMİ) VE SON OLARAK THE NUN (DEHŞETİN YÜZÜ FİLMİ) BENİM ÖNERİLERİM BUNLAR UMARIM İZLEYİP BEĞENİRSİNİZ.

tanay-guven

Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkusuz birisin! Yıllar önce korkmayı bırakmışsın. En çok zevk aldığın filmler de kesinlikle korku filmleri. Çizgi film izler gibi izliyorsun bu filmleri. Çok keyif alıyorsun izlerken. Hayret ettik sana yani. Gerçekten pes! Hayatta en büyük korkun sevdiklerini kaybetmek. O da sanıyoruz ki, tek korkun. Oldukça güçlü birisin sen. Ayakların da yere sağlam basıyor, aynen devam böyle. Yeni korku filmleri önerilerin var da, bize söyle. :)

aysila-can

Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkaklık kelimesinin anlamını bilmeyeceksin neredeyse. Senin kadar cesur bir insanı hiç görmedik. Bütün korku filmlerini biliyorsun. Hayatta korktuğun hiçbir şey de yok. Sen ayakları üzerinde durabilen birisin. İnsanların çeşitli korkuları olmasını bir yere kadar anlıyorsun ama senin kesinlikle hiçbir korkun yok. Testimizden alınabilecek en iyi sonucu da sen aldın. Seni çok tebrik ediyoruz. Önereceğin korku filmleri önerilerine de açığız. :)

tugce-ece2

Korkaklık mı? O da ne? Testimize verdiğin yanıtlara göre, sen korkaklık kelimesinin anlamını bilmeyeceksin neredeyse. Senin kadar cesur bir insanı hiç görmedik. Bütün korku filmlerini biliyorsun. Hayatta korktuğun hiçbir şey de yok. Sen ayakları üzerinde durabilen birisin. İnsanların çeşitli korkuları olmasını bir yere kadar anlıyorsun ama senin kesinlikle hiçbir korkun yok. Testimizden alınabilecek en iyi sonucu da sen aldın. Seni çok tebrik ediyoruz. Önereceğin korku filmleri önerilerine de açığız. :)

ceylin-ari

banada çıktı

saturnringer

Pek de cesur değilsin mi? Ah onedio ah, günde 3 tane korku filmi izleyen biriyim ben. 1 tane gündüz 2 tane gece tek başıma. Bana cesaretten bahsetme.

Görüş Bildir