Hangi Korku Filmi Canavarısın?

-

Hangi korku filmi canavarısın, artık öğrenebilirsin. Testin sonunda içindeki canavarla tanışacaksın.

1. Hangi süper güce sahip olmak isterdin?

Zihin okumayı çok isterim.
Kendini değiştirebilme yeteneği.
Hayvanlarla konuşmak!
Süper güç eğlenceli değil, büyü öğrenmek isterim.
Uçabilmek!
Süper güç kalsın, para istiyorum.

2. Hangi doğa olayı seni çok etkiler?

Depremler
Meteor Yağmurları
Kasırgalar
Şimşek Çakması
Tsunamiler
Volkan Patlaması

3. Eğer ünlü biri olsaydın ve birileri sosyal medyadan seni eleştirseydi, ne yapardın?

Bir şey demezdim ama çok üzülürdüm.
Sorun etmem. Ünlü olmak böyle bir şey.
Ona ağzının payını verirdim.
Kıskançlıkla ilgili özlü bir söz paylaşırdım.
Yok ederdim yani bloklardım.
Beni önemsiyorlar diye mutlu olurdum.

4. Fazladan bir organ isteseydin, ne isterdin?

Organ değil de sağlam bir kürk sıcak tutardı.
Gülmeyin ama boynuz insanlara çok yakışabilirdi.
Kuyruk çok güzel bir şey.
Daha fazla kol bacak harika olurdu.
Kanat mükemmel olurdu.
Kafamın arkasında bir göz daha isterdim.

5. Freddy Krueger hakkında ne düşünüyorsun?

Hep aynı kasabaya musallat olması sıkıcı.
Onu bu hale insanlar getirdi.
Bence komik biri.
Bıçak eldiven fikri harika!
Kıyafeti bence çok havalı.
Çok boş işlerle uğraşıyor.

6. Son olarak en büyük kabusunu öğrenmek istiyoruz.

Sevilmemek!
Küçük görülmek.
Her türlü kayboluş benim kabusum.
Bir yerlerde sıkışıp kalmak.
Karanlık ve yalnızlık.
Başarısızlıktan çok korkuyorum.

Brundlefly!

Brundlefly'ın hikayesinde gözünü hırs bürümüş bir bilim adamının nasıl bir sineğe dönüştüğüne tanık oluruz. Zekasına ve fikirlerine öylesine tutkuyla bağlıdır ki bilim adamımız, işini yaparken daha dikkatli davranması gerektiğini tamamen unutur. Ve sonunda işte böyle bir sineğe dönüşür. Şimdi bu yaratıktan artık senin alman gereken bazı dersler var. Çok zeki ve yetenekli olabilirsin, fakat dikkatsiz ve fazla hırslıysan, aha bu sineğe dönüşeceksin minnoş. Şunun çirkinliğine bak. Evlerden ırak! Keskin sirkenin küpüne böyle zarar verdiği görülmüş şey değil. Derin zekana ve muhteşem yeteneklerine ihanet etme ve hırslarından arın. Çok daha başarılı olacaksın.

Pale Man!

Sen acaba nasıl bir delirmiş insansın ki testin sonunda bu çıktın. Hayal gücün, sanatçı tarafın ve uçlardaki kafayı yemişliğin... İçinde yoldan çıkmış bir sanatçı var. Fakat kendini doğru yönlendiremezsen, aha bunun gibi insanların kabusu bir canavara dönüşürsün. Bize sorarsan, gidip hemen resim kursuna filan yazılmalısın. Bütün boş zamanlarında kitap okumak da ruh haline iyi gelebilir. Çok insan içine de karışma, zaten deli deli hareketlerin yüzünden seni garipsiyorlar. İki, bilemedin üç insan yeter sana. Sendeki ne kafası acaba? Aslında bu testin en kıskanılası insanı sensin. Sahip olduğun bu benzersiz hayal gücünün kıymetini bil!

Alien!

Hem dosta hem düşmana korku salıyorsun maşallah! Bu kadar ürkütücü, soğuk ve asosyal olmanın arkasında ne tür sebepler var, hiç bilemiyoruz. Sanki direkt Alien olarak doğmuşsun. Mükemmel yeteneklerinle tam bir yenilmezsin. Sadece çocuklarına ve ailene karşı gerçek sevgi beslersin. Geriye kalan herkes senin için sadece küçük birer avdır. Onları çocuklarına yem yapmaktan asla çekinmezsin. Aslına ne kadar da iyi bir ebeveyn olduğunu düşününce, göze o kadar da korkunç gelmiyorsun. Sonuçta ekmeğinin derdindesin. Özetle dünyanın en şanslı insanları seninle aile bağı olan insanlardır.

Frankenstein!

Frankenstein soğuk, kaba ve ürkütücü görüntüsünün altında pek de kimsenin bilmediği iyi, yumuşak ve kırılgan bir ruha sahipti. Onu bu hale başkaları getirmişti. Şansı olsa o da böyle bir insan olmak istemezdi. Bir sürü farklı insandan aldığı vücut parçaları, onun sahip olduğu ruhsal zenginliğin de birer yansıması gibi. Bu kadar zengin bir ruha sahipken de sevdiklerine son derece kabalaşabilen Frankenstein, aslında tam olarak nasıl davranması gerektiğini bilemediğinden hep hata yapıyordu. Özetle çevrendekilere nasıl davrandığına bir daha bak, çünkü sen tam bir Frankenstein'sın! İçindeki benzersiz ruhu sadece çok dikkatli bakanlar görebilir. Yüzeysel bakanlar için sen, sadece kaba ve sıradan bir insansın.

Gizmo!

Sen dünyanın en tatlış canavarısın. Bir insan hem güzel hem tatlı hem de iyi nasıl olabilir, olur işte. Fakat çok şımartılınca biraz sapıtıyosun. Bir de arkadaş çevrenle bir araya gelince çok tehlikeli oluyorsunuz ve bazı aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Saftirik olduğundan çabuk unutup durumlardan ders de almıyorsun. Canavarın kedi halisin adeta. Ne günah işlersen işle, etrafındakileri şirinlik yaparak tekrar kandırabiliyorsun. Şeytan tüyü var sende. Sana karşı hep dikkat etmek gerekiyor. Sürprizlerle dolusun. Senle beraber yaşayan insan, hem çok şanslı hem de çok bahtsız bir insan olabilir.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-etka-acar

Pale Man!--------Sen acaba nasıl bir delirmiş insansın ki testin sonunda bu çıktın. Hayal gücün, sanatçı tarafın ve uçlardaki kafayı yemişliğin... İçinde yoldan çıkmış bir sanatçı var. Fakat kendini doğru yönlendiremezsen, aha bunun gibi insanların kabusu bir canavara dönüşürsün. Bize sorarsan, gidip hemen resim kursuna filan yazılmalısın. Bütün boş zamanlarında kitap okumak da ruh haline iyi gelebilir. Çok insan içine de karışma, zaten deli deli hareketlerin yüzünden seni garipsiyorlar. İki, bilemedin üç insan yeter sana. Sendeki ne kafası acaba? Aslında bu testin en kıskanılası insanı sensin. Sahip olduğun bu benzersiz hayal gücünün kıymetini bil!

handegungor6

son sorudaki karanlık ve yalnızlık şıkkındaki gif hangi filmden? lütfen yardımcı olun.

sezen-durulur

En iyi gerilim filmleri, Amerikan korku filmleri, Japon korku filmleri izlemek istiyor ve kaliteli en son çıkan efsane aksiyon gerilim filmleri bulamıyorsanız sitemiz http://gerilimfilmizle.com ve https://gerilimfilmizle.com/kategori/korku-filmi-izle/

sultan-pasa1

alie

berkay-yuksekal

Brundlefly! Brundlefly! Brundlefly'ın hikayesinde gözünü hırs bürümüş bir bilim adamının nasıl bir sineğe dönüştüğüne tanık oluruz. Zekasına ve fikirlerine öylesine tutkuyla bağlıdır ki bilim adamımız, işini yaparken daha dikkatli davranması gerektiğini tamamen unutur. Ve sonunda işte böyle bir sineğe dönüşür. Şimdi bu yaratıktan artık senin alman gereken bazı dersler var. Çok zeki ve yetenekli olabilirsin, fakat dikkatsiz ve fazla hırslıysan, aha bu sineğe dönüşeceksin minnoş. Şunun çirkinliğine bak. Evlerden ırak! Keskin sirkenin küpüne böyle zarar verdiği görülmüş şey değil. Derin zekana ve muhteşem yeteneklerine ihanet etme ve hırslarından arın. Çok daha başarılı olacaksın.

Başlıklar

BilimKitapminnoştatlı
Görüş Bildir