Hangi Korku Filmi Canavarısın?

-

Hangi korku filmi canavarısın, artık öğrenebilirsin. Testin sonunda içindeki canavarla tanışacaksın.

1. Hangi süper güce sahip olmak isterdin?

Zihin okumayı çok isterim.
Kendini değiştirebilme yeteneği.
Uçabilmek!
Süper güç kalsın, para istiyorum.
Hayvanlarla konuşmak!
Süper güç eğlenceli değil, büyü öğrenmek isterim.

2. Hangi doğa olayı seni çok etkiler?

Volkan Patlaması
Depremler
Şimşek Çakması
Kasırgalar
Meteor Yağmurları
Tsunamiler

3. Eğer ünlü biri olsaydın ve birileri sosyal medyadan seni eleştirseydi, ne yapardın?

Yok ederdim yani bloklardım.
Sorun etmem. Ünlü olmak böyle bir şey.
Kıskançlıkla ilgili özlü bir söz paylaşırdım.
Bir şey demezdim ama çok üzülürdüm.
Beni önemsiyorlar diye mutlu olurdum.
Ona ağzının payını verirdim.

4. Fazladan bir organ isteseydin, ne isterdin?

Gülmeyin ama boynuz insanlara çok yakışabilirdi.
Organ değil de sağlam bir kürk sıcak tutardı.
Kuyruk çok güzel bir şey.
Kanat mükemmel olurdu.
Daha fazla kol bacak harika olurdu.
Kafamın arkasında bir göz daha isterdim.

5. Freddy Krueger hakkında ne düşünüyorsun?

Kıyafeti bence çok havalı.
Hep aynı kasabaya musallat olması sıkıcı.
Onu bu hale insanlar getirdi.
Çok boş işlerle uğraşıyor.
Bence komik biri.
Bıçak eldiven fikri harika!

6. Son olarak en büyük kabusunu öğrenmek istiyoruz.

Karanlık ve yalnızlık.
Sevilmemek!
Bir yerlerde sıkışıp kalmak.
Küçük görülmek.
Başarısızlıktan çok korkuyorum.
Her türlü kayboluş benim kabusum.

Brundlefly!

Brundlefly'ın hikayesinde gözünü hırs bürümüş bir bilim adamının nasıl bir sineğe dönüştüğüne tanık oluruz. Zekasına ve fikirlerine öylesine tutkuyla bağlıdır ki bilim adamımız, işini yaparken daha dikkatli davranması gerektiğini tamamen unutur. Ve sonunda işte böyle bir sineğe dönüşür. Şimdi bu yaratıktan artık senin alman gereken bazı dersler var. Çok zeki ve yetenekli olabilirsin, fakat dikkatsiz ve fazla hırslıysan, aha bu sineğe dönüşeceksin minnoş. Şunun çirkinliğine bak. Evlerden ırak! Keskin sirkenin küpüne böyle zarar verdiği görülmüş şey değil. Derin zekana ve muhteşem yeteneklerine ihanet etme ve hırslarından arın. Çok daha başarılı olacaksın.

Pale Man!

Sen acaba nasıl bir delirmiş insansın ki testin sonunda bu çıktın. Hayal gücün, sanatçı tarafın ve uçlardaki kafayı yemişliğin... İçinde yoldan çıkmış bir sanatçı var. Fakat kendini doğru yönlendiremezsen, aha bunun gibi insanların kabusu bir canavara dönüşürsün. Bize sorarsan, gidip hemen resim kursuna filan yazılmalısın. Bütün boş zamanlarında kitap okumak da ruh haline iyi gelebilir. Çok insan içine de karışma, zaten deli deli hareketlerin yüzünden seni garipsiyorlar. İki, bilemedin üç insan yeter sana. Sendeki ne kafası acaba? Aslında bu testin en kıskanılası insanı sensin. Sahip olduğun bu benzersiz hayal gücünün kıymetini bil!

Alien!

Hem dosta hem düşmana korku salıyorsun maşallah! Bu kadar ürkütücü, soğuk ve asosyal olmanın arkasında ne tür sebepler var, hiç bilemiyoruz. Sanki direkt Alien olarak doğmuşsun. Mükemmel yeteneklerinle tam bir yenilmezsin. Sadece çocuklarına ve ailene karşı gerçek sevgi beslersin. Geriye kalan herkes senin için sadece küçük birer avdır. Onları çocuklarına yem yapmaktan asla çekinmezsin. Aslına ne kadar da iyi bir ebeveyn olduğunu düşününce, göze o kadar da korkunç gelmiyorsun. Sonuçta ekmeğinin derdindesin. Özetle dünyanın en şanslı insanları seninle aile bağı olan insanlardır.

Frankenstein!

Frankenstein soğuk, kaba ve ürkütücü görüntüsünün altında pek de kimsenin bilmediği iyi, yumuşak ve kırılgan bir ruha sahipti. Onu bu hale başkaları getirmişti. Şansı olsa o da böyle bir insan olmak istemezdi. Bir sürü farklı insandan aldığı vücut parçaları, onun sahip olduğu ruhsal zenginliğin de birer yansıması gibi. Bu kadar zengin bir ruha sahipken de sevdiklerine son derece kabalaşabilen Frankenstein, aslında tam olarak nasıl davranması gerektiğini bilemediğinden hep hata yapıyordu. Özetle çevrendekilere nasıl davrandığına bir daha bak, çünkü sen tam bir Frankenstein'sın! İçindeki benzersiz ruhu sadece çok dikkatli bakanlar görebilir. Yüzeysel bakanlar için sen, sadece kaba ve sıradan bir insansın.

Gizmo!

Sen dünyanın en tatlış canavarısın. Bir insan hem güzel hem tatlı hem de iyi nasıl olabilir, olur işte. Fakat çok şımartılınca biraz sapıtıyosun. Bir de arkadaş çevrenle bir araya gelince çok tehlikeli oluyorsunuz ve bazı aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Saftirik olduğundan çabuk unutup durumlardan ders de almıyorsun. Canavarın kedi halisin adeta. Ne günah işlersen işle, etrafındakileri şirinlik yaparak tekrar kandırabiliyorsun. Şeytan tüyü var sende. Sana karşı hep dikkat etmek gerekiyor. Sürprizlerle dolusun. Senle beraber yaşayan insan, hem çok şanslı hem de çok bahtsız bir insan olabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seyma193

Hem dosta hem düşmana korku salıyorsun maşallah! Bu kadar ürkütücü, soğuk ve asosyal olmanın arkasında ne tür sebepler var, hiç bilemiyoruz. Sanki direkt Alien olarak doğmuşsun. Mükemmel yeteneklerinle tam bir yenilmezsin. Sadece çocuklarına ve ailene karşı gerçek sevgi beslersin. Geriye kalan herkes senin için sadece küçük birer avdır. Onları çocuklarına yem yapmaktan asla çekinmezsin. Aslına ne kadar da iyi bir ebeveyn olduğunu düşününce, göze o kadar da korkunç gelmiyorsun. Sonuçta ekmeğinin derdindesin. Özetle dünyanın en şanslı insanları seninle aile bağı olan insanlardır.

yusuf-etka-acar

Pale Man!--------Sen acaba nasıl bir delirmiş insansın ki testin sonunda bu çıktın. Hayal gücün, sanatçı tarafın ve uçlardaki kafayı yemişliğin... İçinde yoldan çıkmış bir sanatçı var. Fakat kendini doğru yönlendiremezsen, aha bunun gibi insanların kabusu bir canavara dönüşürsün. Bize sorarsan, gidip hemen resim kursuna filan yazılmalısın. Bütün boş zamanlarında kitap okumak da ruh haline iyi gelebilir. Çok insan içine de karışma, zaten deli deli hareketlerin yüzünden seni garipsiyorlar. İki, bilemedin üç insan yeter sana. Sendeki ne kafası acaba? Aslında bu testin en kıskanılası insanı sensin. Sahip olduğun bu benzersiz hayal gücünün kıymetini bil!

handegungor6

son sorudaki karanlık ve yalnızlık şıkkındaki gif hangi filmden? lütfen yardımcı olun.

sezen-durulur

En iyi gerilim filmleri, Amerikan korku filmleri, Japon korku filmleri izlemek istiyor ve kaliteli en son çıkan efsane aksiyon gerilim filmleri bulamıyorsanız sitemiz ve

sultan-pasa1

alie

Görüş Bildir