Görüş Bildir
Haberler
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı Bu Akşam mı? Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı Bu Akşam mı? Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Müge Kakşi
25.11.2021 - 18:20

Her hafta Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatan tarihi dizinin takipçileri ise yayın günüyle ilgili araştırmalar yapıyor. Peki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam mı ? Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı yeni bölüm ne zaman? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Bu Akşam Var mı?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Bu Akşam Var mı?

Diziseverlerin merakla beklediği Barbaroslar : Akdeniz'in Kılıcı, bu akşam saat 20:00'de 10.bölümüyle TRT1 ekranlarında olacak.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Son Bölümde Neler Oldu?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Son Bölümde Neler Oldu?

Papa'nın emriyle harekete geçen Kalimnos komutanı Pietro, Ebu Muhammed'i ve sırlı kitabı Roma'ya götürmek için yola çıkmıştı. Oldukça kalabalık bir askeri donanma ile yola çıkan Pietro, Kerpe Adası'nda Baba Oruç ve leventleriyle karşı karşıya gelmiş ve çarpışma kaçınılmaz olmuştu.

Sayıca yetersiz olan Baba Oruç ve leventler, Pietro'nun kitap ve Ebu Muhammed'le Roma'ya gitmesine Burak Reis'in de desteğiyle engel olmuş ve hem sırlı kitabı hem de Ebu Muhammed'i Pietro'nun elinden kurtarmıştı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Osmanlı Devleti'nin desteklerini arkalarına alan Barbaros kardeşler bu hafta yine nefes kesen bir bölümle izleyiciyle buluşuyor. Zalimlere açtıkları bu savaşta Baba Oruç ve Hızır Reis'i hangi tehlikeler bekliyor;

Geçtiğimiz bölümde Unita'nın altınlarını ele geçiren ve altınları asıl sahiplerine vermek isteyen Baba Oruç'u, Isabel üzerinden kurduğu tuzakla esir alan Pietro, gaddarlığını sonuna kadar gösterecek. Bu zalimlikten Isabel'de aynı payı alacak. Kızının Pietro tarafından işkenceye uğradığına şahit olan Sylvio nasıl bir tepki gösterecek?

Bu sırada Pietro, yakın adamı Alfeo'ya Despina'yı kaçırtmıştı. Ancak Alfeo, İlyas ve Eshter'in peşine düşmesi neticesinde onlara yakalanmış ve elinden kurtulmak isteyen Despina bir uçurumdan düşüp ölmüştü.

Diğer taraftan Hızır ile Niko, Işığın Kızı'nı bulmak için vardıkları Tenebris Adası'nda birçok tuzağı atlatmış fakat Diego'nun tuzağına düşmüştü. Etrafları onlarca düşman askeriyle sarılı olan Hızır ile Niko'nun yardımına Işığın Kızı Meryem yetişmişti. Meryem, Hızır ile Niko'yu bu tuzaktan kurtarmayı başarabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra babasıyla ters düşen ve Pietro ile yaptığı ittifak neticesinde Oruçlara karşı hasmane bir tutum sergileyen Şahbaz, Oruçlara yardım etmekte ısrar eden babası Kılıç Beyi öldürtmüştü. Kılıç Beyin gemisiyle Tenebris'e ulaşan Hızır, geri dönebilmek için yine bu gemiye ihtiyaç duyacak fakat Şahbaz, ona yardım için bir gemi göndermeyecektir. Hızır, Niko ve Meryem, Tenebris'ten nasıl kurtulacaktır? Onların Tenebris'ten çıkmasında Derviş nasıl bir rol oynayacaktır?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın