Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Baktığında En Katı İnsanın Bile İçini Burkacak 40 Trajik Fotoğraf Karesi

 > -

Artık iş kazaları yüzünden insanlar ölmesin istiyoruz! Savaşlar çıkmasın çoçuklar, kadınlar ve erkekler savaşta zulüm çekip ölmesin istiyoruz! İnsanlar huzur içinde yaşasın istiyoruz! Artık barış olsun istiyoruz! Çok şey mi istiyoruz...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

33. 

34. 

35. 

36. 

37. 

38. 

39. 

40. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jvc1903

tşkrler nerdeysenicksiz, fotolar çok etkileyici! din,dil,ırk farklı, acı aynı! birileri emreder zulüm olur.. hayvanlar savunmasız, çocuklar kendini ifade edemez, kadınlar bihaber; zulüm budur..

blackspongebob

yürek burkulması mı?

burakkasikci

12'deki olay hangi ülkeye aitti, Ukrayna mı?

123

Yaaaa tabi evet!!! Çok iyidir bu gevur askerler. Sanırsın kanatsız melek. Galeriyi hazırlayan kime hizmet ediyor acaba?

nerdeysenicksiz

Galeriyi oluşturmakta ki amacım senin deyiminle gevur askerlerini yüceltmek değildi bu kötü manzaraları bir daha görmeyelim tüm dünyada barış ve huzur olsun mesajı vermek için oluşturmuştum ayrıca galeride sadece askerler yok itfaiye erleri normal sivillerin gösterdiği fedakarlıklar da var onları görmezden gelme. Ama insan nasıl anlamak isterse öyle anlar bir şey diyemem. Ayrıca kimsenin milli kimliği hakkında bilmeden atıp tutma bu konuda fazla hassasım. Ben şu yaşıma kadar Türk olmaktan sonuna kadar gurur duydum. Bu vatan toprakları benin için neredeyse her şeyden önce gelir bir daha birine kime hizmet ediyor diye sorarken iki kere düşün.

karakus

Arkadaş saf mısın? O cevap verdiğin dangalak, oksijen israflarının ne sonu gelir ne de biter. Bir şey açıklamak zorunda değilsin. Zira zaten bu gerizekalı sürüsü en milliyetçi, en hümanist, en solcu, en dinci, en mükemmel arkadaşlar. Bunlar mucizevi şekilde hiç birşey bilmeden çok şey bilen insanüstü yaratıklar. Bilgi bunların zihninde kuantum ortamı gibi yoktan varoluyor.

yonca.szgn

anlamlı fotolar...

Başlıklar

kadınlar
Görüş Bildir