Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye Olay Sözler! "Sen Bu Ülkenin Gelmiş Geçmiş En Büyük Kekosusun"

2PAYLAŞIM

Oldukça popüler şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda hayalindeki erkeği tarif ederken "Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun." diyerek sosyal medyada oldukça konuşulmuştu. Aleyna Tilki'nin bu cümleleri ünlü isim Bahar Candan'ın dikkatini çekti ve Candan Tilki'ye  "Bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosu sensin" diyerek eleştiri yağmuruna tuttu. İşte Bahar Candan'ın söyledikleri ve detaylar...

Bahar Candan Aleyna Tilki'yi Hedef Aldı

Aleyna Tilki, katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti. İbrahim Selim'e konuşan Aleyna Tilki hayalindeki erkeği tarif ederken, "Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak" ifadelerini kullanmıştı.

"GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KEKOSUN"

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan, Aleyna Tilki'yi hedef alan açıklamalar yaptı. Snob Magazin'e konuşan Bahar Candan, "Aleyna sen bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosusun. Senin çıkacağın adam sana entelektüel zevkler katmalı. Hatta o kişi mümkünse seni İngilizce öğrenmek için Amerika yerine sanatsal aktivitelerin bol, diskoların az olduğu bir ülkeye yollasın. Bu sayede sanatını geliştirebilirsin" ifadelerini kullandı.

"Şeyma Subaşı'nın İzinden Giden Aleyna"

Sözlerini sürdüren Candan, "Hem maçoyu falan boş ver sen! Eğitimli ve üniversite mezunu olmak şart. Şeyma Subaşı'nın izinden giden Aleyna Tilki ve onun gibiler, başka ülkeye çok meraklıysanız üniversiteyi bitirip gidin. Bari size beyin göçü desinler" diyerek polemiğin fitilini ateşledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir