Atatürk'e ve Özgecan Aslan'a Hakaret Edip, 3 Yaşında Çocuğa Tecavüz Ettiğini Söyleyen #SapıkAlihanTutuklansın!

9PAYLAŞIM

En kısa sürede hak ettiği cezayı alması dileğiyle...

İsminin Alihan olduğu iddia edilen bir şahsın görüntüleri bugün sosyal medyada infial yarattı. Binlerce kişi hep bir ağızdan #SapıkAlihanTutuklansın dedi.

YouTube'da 'SAPIK ALİHAN' ismiyle bir kanalı bulunan kişi paylaştığı videolarda 3 yaşındaki bir çocuğa tecavüz ettiğini itiraf ederken, bir başka videosunda da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygısızlık yaparken Özgecan Aslan hakkında da ağza alınmayacak laflar söylüyor.

YouTube'da paylaştığı videolarda, Omegle isimli video-chat sitesinde eşleştiği kadınlara yapay cinsel organ, şişme kadın gibi şeyler gösteren 'Sapık Alihan', uygulamada karşısına çıkan çocuklara da ağza alınmayacak laflar söylüyor.

Eşleştiği bir kadını da etkileyip sohbeti devam ettirmek için '3 yaşında bir çocuğa tecavüz ettim, anlatayım mı?' diyor.

'Sapık Alihan' o videosunda, Edremit'te olduğunu ve tecavüz olayının orada gerçekleştiğini söylüyor, 3 yaşındaki çocuğu çikolata vereceğim diyerek kandırdığını da sözlerinin devamında itiraf ediyor.

Bir başka videosunda ise Özgecan Aslan için ağza alınmayacak sözler söylüyor ve Türk Bayrağını yırtıyor. 👇 ⚠⚠⚠ Video bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. ⚠⚠⚠

Omegle'de eşleştiği kadına 3 yaşındaki bir çocuğa tecavüz ettiğini itiraf ettiği o anlar: 👇 ⚠⚠⚠ Video bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. ⚠⚠⚠

O görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından #SapıkAlihanTutuklansın hashtagi başlatıldı: 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir