Görüş Bildir
Haberler
Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Burç Yorumları: 28 Kasım'da Burçları Neler Bekliyor?

Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Burç Yorumları: 28 Kasım'da Burçları Neler Bekliyor?

Evrenin gizli yönlerini keşfetmek, içinde bulunduğumuz toplumda karşımızdakini gözünden tanımak bir de üzerine karakterimizle ilgili keşiflerimizi sonuna kadar tamamlamak hepimizin temel isteği.  Astrolojiyse  göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilimdir.  Geçtiğimiz günlerde yaşanan ay tutulmasından sonra burçlardaki değişiklikler de merak konusu. İşte 28 Kasım burç yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

27 Kasım'da  para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Soruların cevabını bulabilmek için evrenin hareketlerini, günlük burç yorumlarınızı takip etmeye ne dersiniz?

İşte 28 Kasım burç yorumları...

28 Kasım Koç Burcu Yorumu

28 Kasım Koç Burcu Yorumu

Bugün akşamüstü civarına kadar planladığınız atılımları gerçekleştirmek için şans sizinle birlikte olacak. Haberci eş zamanlıklar ve ummadığınız kişilerden yardımlar almanız mümkün. Rüzgarı arkanıza aldığınız bir gün.

28 Kasım Boğa Burcu Yorumu

28 Kasım Boğa Burcu Yorumu

Bugün arkadaş çevreniz ve tesadüfi bir şekilde karşılaştığınız kişilere çok dikkat edin. Belki de zihninizden geçen soruların cevaplarını size verebilirler. Uzunca süredir beklediğiniz konular hakkında artık hareket zamanı gelmiş olabilir.

28 Kasım İkizler Burcu Yorumu

28 Kasım İkizler Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda uzunca süredir planladığınız projeler hakkında gücünüzü toparladığınız bir gün. Ayrıca ciddi anlamda bereketinizin de arttığı bir gün. Gökyüzünün olumlu enerjisini arttırmak isterseniz yardım projeleri hakkında çalışmalar düzenleyebilirsiniz.

28 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

28 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yaptığınız iyiliklerin gökyüzü tarafından size sunulduğu bir gün olabilir. Umulmadık şans ve fırsatlar sizinle birlikteyken, yaşadığınız güzellikler karşısında oldukça şaşıracaksınız. Maneviyatınızın arttırmak size daha fazla destek verebilir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

28 Kasım Aslan Burcu Yorumu

28 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Bugün sevdiğiniz kişi ile daha yakın olacağınız bir gün. Ona romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz. Kalbiniz boş ise İlahi kaynaktan ruhsal eşinizi bulmak için dilekler dileyebilir veya dualar edebilirsiniz. Sizi üzen gizli düşmanlarınızın bazı itiraflarını duyabilirsiniz.

28 Kasım Başak Burcu Yorumu

28 Kasım Başak Burcu Yorumu

Bugün karşılaştığınız kişilere çok dikkat edin, size ilahi anlamda getirdikleri bir haber var. Eşiniz ile yeni bir eve taşınma, hukuki anlamda bir süreci başlatma ve çevrenizi genişletmek, dostlarınızdan yardım görmek için gökyüzü sizi destekliyor.

28 Kasım Terazi Burcu Yorumu

28 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda tıkalı kalmış konular için gökyüzü size destek verecek. Önemli bir tedavi başlangıcı veya diyete başlamak için güzel bir gün. Evinizin içerisinde yaşadığınız eş zamanlıkların altında sizi ileriye taşıyacak anlamlar bulunuyor. Örneğin televizyon veya radio da çalan şarkılardan gelecek mesajları, gelen telefonları ve haberlere dikkat etmeniz gerekebilir.

28 Kasım Akrep Burcu Yorumu

28 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Bugün sevdiğiniz kişi ile daha yakın olacağınız ve birbirinize karşı çok duygusal olacağınız bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Tamam mı devam mı sürecini yaşarken her şeyi değiştirebilecek büyük bir içsel gücün elinizde bulunduğunu hissedebileceğiniz özel ve değerlendirilmesi gereken bir gün.

28 Kasım Yay Burcu Yorumu

28 Kasım Yay Burcu Yorumu

Bugün anne tarafınızdaki kadınlardan yardım görebilir ve evinizin içerisinde mutluluğunuza mutluluk katacak ufak sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi çok şanslı hissederken olası gayrimenkul yatırımları için olumlu etkiler altında olabilirsiniz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

28 Kasım Kova Burcu Yorumu

28 Kasım Kova Burcu Yorumu

Bugün maddi anlamda ummadığınız kapılar size açılabilir. Romantik hediyeler alabilirsiniz. Karlı gayrimenkul alımları için şanslı etkiler altında olabilirsiniz. Uzunca süredir hak ettiğiniz konfor alanınızda mutlu olacağınız güzel bir gün.

28 Kasım Balık Burcu Yorumu

28 Kasım Balık Burcu Yorumu

Bugün hülyalı bakışlarınız ile kalpleri ısıtıyorsunuz ve gökyüzünün şans ve mutluluğu sizinle birlikte olacak. Rüyalarınızın anlamının arttığı ve altıncı hissinizin kuvvetlendiği bir gün. İçinize sinmeyen hiç bir konu için kendinizi zorlamayınız. Evrensel işaretleri takip ediniz, şansınız dönüyor.

28 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

28 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kardeşlerinizden ve yakın arkadaşlarınızdan yardımlar alabilir ve onların desteğini yanınızda hissedebilirsiniz. Aranızda küslük bulunuyorsa bugün itibariyle artık bu kırgınlıkları aradan kaldırabilirsiniz. Düşüncelerinizin içindeki merhametli yanınızın yansımaları hayatınıza akmak üzere.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın