Artık Sadece Yürüyerek Para Kazanmak Mümkün İşte Ceplerinizi Dolduracak Bitwalking Uygulaması

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Yeni geliştirilen bir uygulama sayesinde artık sadece yürüyerek para kazanmanız mümkün. Bitcoin benzeri bu sistemde ne kadar çok yürürseniz o kadar çok para biriktiriyorsunuz.

Bu sistemde para kazanmak için tek yapmanız gereken yürümek. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulamayla attığınız adımlar sayılıyor ve her on bin adımda 1 dolar kazanıyorsunuz. On bin adım ise yaklaşık 8 km yapıyor.

Kazanılan para ise internet harcamalarında kullanıldığı gibi sanal döviz bürolarında gerçek paraya da çevrilebiliyor. İlk bakışta çok düşük bir miktar olarak görünse bile yıllık olarak hesapladığınızda günlük rutininizi hiç bozmadan ve ekstra hiçbir şey yapmadan yüzlerce dolar kazanabilirsiniz.

Bitwalking mucitleri Nissan Bahar ve Franky Imbesi daha şimdiden projeleri için 10 milyon dolarlık yatırım desteği toplamışlar. Projenin ana sponsorları Japonya'dan. Ayrıca Japon elektrik şirketi Murata da Bitwalking'in telefonlardan bağımsız olarak çalışmasını sağlayacak bir bileklik tasarlamak için de çoktan yola koyulmuş durumda.

Tabii böyle bir projede Bitwalking'den kazanılan parayı kabul edeceklerini açıklayan ilk firmalar da doğal olarak ayakkabı üreticileri oldu. Bununla birlikte bazı İngiliz bankaları bu paraları nakite çevirmeye başlayabileceğini de bildirdi ve proje sahipleriyle temas halindeler.

Projenin asıl amacı insanları hareket ettirerek daha sağlıklı bir yaşam için teşvik etmek. Projenin küresel hedefleri ise büyük spor markaları, sigorta şirketleri ve sağlık hizmetleriyle etkileşime geçerek Bitwalking'in tanınırlığını dünya çapına yaymak.

Ortalama bir insan istatistiklere göre bu sistem üzerinden ayda ortalama 15 dolar kazanabiliyor. Ancak daha fazlasını kazanmak sizin elinizde. Ayrıca proje sahipleri fakir ülkelerde daha fazla para kazanılabileceğini düşünüyor. Bunun için de Kenya ve Malavi pilot bölge seçilmiş. Franky Imbesi "Nerede olursa olsun ya da kim olursa herkesin kazanabileceği bir paradan bahsediyoruz. Kazanılacak bu para kimileri için haftada bir bardak kahve olabilir. Bazıları içinse hayatı tamamen değiştirebilir. Tüm bunları da hem sağlıklı kalıp hem de çevreyi daha az kirleterek yapabiliriz" diyerek projeyi açıklıyor.

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yarcan

Programı burdan indirebilirsiniz http://yrcntnr.com/showthread.php?tid=17&pid=17#pid17

yarcan

http://yrcntnr.com/showthread.php?tid=17&pid=17#pid17

yarcan

Programı burdan indirebilirsiniz http://yrcntnr.com/showthread.php?tid=17&pid=17#pid17

ozge-ozturk30

OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANIN :))) aşırı ciddili içerik <3 izleyin; (https://www.youtube.com/watch?v=e5M-jj_PcZk&feature=share ). şimdiye kadar ki ennn basit ennn kolay yapılabilir ve en hızlı kazandırabilecek network sistemlerinden birisi henüz cok başlarında ve şimdi giren çabuk kazanır. Ücretsiz kayıt linki http://www.anketlio.com/?r=0005364 Verilen Link Referans Link'idir arkadaşlar, Sisteme ister ücretsiz üye olup küçük kazançlar sağlayın. isterseniz kayıt olduktan sonra GOLD ÜYE OLUP TÜM ANKETLERDEN KAZANIN.

turan-erbas

www.bitwalking.com sitesine girip kendinize istek atıyosunuz android yada ios u işaretleyerek mail adresinizi giriyosunuz gerekli programı felan mailinize ulaştırıyolar.

Başlıklar

BitcoinDövizİngiltereJaponya
Görüş Bildir