Görüş Bildir
Haberler
Art Basel Miami Beach'te Bir Kadın Bıçaklandı Performans Zannedildi

Art Basel Miami Beach'te Bir Kadın Bıçaklandı Performans Zannedildi

Ulaş
08.12.2015 - 22:47 Son Güncelleme: 09.12.2015 - 09:26

Art Basel Miami Beach sırasında katılımcı iki kadın arasında yaşanan tartışmada, kadınlardan biri maket bıçağıyla saldırıya uğradı. Polisin kordon altına aldığı olay yerini ve yaşananları görenlerden bazıları tüm bunların bir performans olduğunu düşündü.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Miami Beach Convention Center'da gerçekleşen Art Basel Miami Beach sırasında Los Angeles'lı sanat galerisi Freedman Fitzpatrick'in kabininin yakınlarında iki kişi arasında yaşanan tartışma bıçaklamayla son buldu. 

Polisin The Miami Herald'a verdiği bilgiye göre şüpheli kadın kretuar maket bıçağıyla diğer kadını bıçakladı. Hastaneye kaldırılan saldırı mağduru olaydan hayati bir yara almadan kurtuldu. Saldırganın da kurbanın da etkinliğin katılımcıları arasında yer aldığı açıklandı

Tüm bunlar yaşanıp olay yeri polis koridoru altına alınırken birçok kişi yaşananların etkinlik çerçevesindeki bir performans olduğunu zannetti. 

14. İstanbul Bienali'nde de Cevdet Erek'in işinde bazı ziyaretçiler kedi kumlarının yerleştirmenin bir parçası olup olmadığını tartışmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
12
3
2
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam