Görüş Bildir

Art Basel Miami Beach'te Bir Kadın Bıçaklandı Performans Zannedildi

Haberler
> Art Basel Miami Beach'te Bir Kadın Bıçaklandı Performans Zannedildi

Art Basel Miami Beach sırasında katılımcı iki kadın arasında yaşanan tartışmada, kadınlardan biri maket bıçağıyla saldırıya uğradı. Polisin kordon altına aldığı olay yerini ve yaşananları görenlerden bazıları tüm bunların bir performans olduğunu düşündü.

Miami Beach Convention Center'da gerçekleşen Art Basel Miami Beach sırasında Los Angeles'lı sanat galerisi Freedman Fitzpatrick'in kabininin yakınlarında iki kişi arasında yaşanan tartışma bıçaklamayla son buldu. 

Polisin The Miami Herald'a verdiği bilgiye göre şüpheli kadın kretuar maket bıçağıyla diğer kadını bıçakladı. Hastaneye kaldırılan saldırı mağduru olaydan hayati bir yara almadan kurtuldu. Saldırganın da kurbanın da etkinliğin katılımcıları arasında yer aldığı açıklandı

Tüm bunlar yaşanıp olay yeri polis koridoru altına alınırken birçok kişi yaşananların etkinlik çerçevesindeki bir performans olduğunu zannetti. 

14. İstanbul Bienali'nde de Cevdet Erek'in işinde bazı ziyaretçiler kedi kumlarının yerleştirmenin bir parçası olup olmadığını tartışmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
12
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ali Kirman

Ölüyorsun performans sanıyorlar...

Bok vardı

Burada admin ne anlatmak istemiş, biri yardım edebilir mi? "14. İstanbul Bienali'nde de Cevdet Erek'in işinde bazı ziyaretçiler kedi kumlarının yerleştirmen... Devamını Gör

goofy

ne diyeceğimi bilemedim ya la ?