Armağan Çağlayan'ın Murat Övüç'e Herkesin Aklından Geçen Soruları Açıkça Sorduğu İlginç Röportajı

1.9bPAYLAŞIM

Armağan Çağlayan'dan başka hiç kimse böyle açıkça soru sormazdı herhalde...

Armağan Çağlayan, YouTube üzerinden yayınladığı Gör Beni isimli programında bu kez Murat Övüç'ü konuk etti. Röportaj sosyal medyada kısa sürede gündem olunca biz de en dikkat çeken başlıkları sizler için derledik.

Siz aslında ne iş yapıyordunuz?

Ben çok eskiden fal bakıyordum kafelerde, İstiklal Caddesi'nde. Ondan önce ailemizin şirketi vardı, babam iflas etti. Sebze halinde yerimiz vardı. Babam öldükten sonra 6 kardeş malları paylaştık. Bir kötü dönem atlattım, evliliğim bitmişti. Oğlum o zaman 3 yaşındaydı. Fal bakmaya başladım. 6. hissimin çok kuvvetli olduğunu söylediler. Bunu tam 6 yıl yaptım, ta ki Nur Yerlitaş'la tanışana kadar.

Nasıl değiştirdi rahmetli senin hayatını?

Sağolsun Stelyo Pipis, Mehmet Ali Erbil, Nur Yerlitaş Firuzağa Kafe'de oturuyorlardı. Benim evim de Cihangir'de, bodrum katta oturuyorum. Üstümde de Stelyo Pipis'in annesi oturuyor Elizabeth Pipis. Gel gel dedi Stelyo. Nur'a bi fal baksana dedi. Öyle gayriihtiyari bir şeyler söyledim, sen şaka mısın? dedi, bunları nerden biliyorsun dedi. Öyle başladı dostluğumuz. Seni yarın götürüyorum dedi, Kıbrıs'a gittik. Orada bir hafta kaldım. Beni hayal edemeyeceğim mağazalara soktu, alış veriş yaptı bana. Tüm çevresine beni tanıştırıp fal baktırdı, çok ciddi paralar kazandım. Evladımı biliyordu, evladıma birçok güzellikler yaptı. Evimin kirasını ödeyememiştim 5 aylık, onu bir defada kapattı. Nur Abla benim Murat Övüç olma yolunda mihenk taşı diyebilirim. Daha sonra Mehmet Ali Erbil'le Çarkıfelek'e katıldım. 1 günlüğüne gittim ama 1 hafta kaldım. Ne olduysa orda oldu.

Hadi gel konuşalım!

Halde babanıza yardım ederken de "bir gün ben ünlü olacağım" diye düşünür müydünüz?

Eğer babam benim önümü kesmeseydi ben belki de o A class denilen sanatçılar var ya, hepsi kenardaydı. Çünkü biz ataerkil bir aileyiz, Siirtliyiz. Ben Bodrum'a gitmiştim orda oynuyordum. Bir yerden bana teklif geldi, bi harem şov, belly dance yapacaktık zenne gibi. Seni öldürürüm dedi babam. Evlenme sebebim de babamdır. Allah razı olsun evlendim, bi evladım var, aslanlar gibi evladım var ama evlilik bana göre değildi. Benim misyonum, hayatım belli. Yaşam standartım belli, çevrem belli. İnsanlarda böyle bir şey var aman ayıbımızı kapatalım. Ne münasebet? Ben bunu 30 yıl önce yaşadım ama şimdi gençlere bakıyorum daha özgürler, daha ayakları üzerinde durabiliyorlar. Ama maalesef biz o dönem onları yapamadık. Ben ablama "ben gayim" dedim, "ok anlıyorum ama bunu anneme babama anlatamayız" diyo. Dolayısıyla evlenmek zorunda kaldım.

Tarot falı baktığınız yerden bugüne kadar geçen sürede en acı çektiğiniz zaman dilimi hangisi?

Kiramı ödeyemediğim dönemde ev sahibi gelip kapıyı çaldı. O dönem ailemle de aram çok kötüydü. Yok dedim ama bulucam vericem. Hiç unutmuyorum, evde kuru ekmek vardı. Mc Donalds'a gidip ketçap aldım, o kuru ekmeğin üstüne sürüp yediğim günleri çok iyi hatırlıyorum. Şimdi 12 tane evim var, 4 tane arabam var ama değişmedim. Yine Murat Övüç'üm. İnsan olmaya çalışıyorum. Ben nerden geldiğimi çok iyi biliyorum. Ben o ketçabı sürerken "Yarabbi yüzüme hayırlı bi kapı aç" dedim, belki de Allah sesimi duydu. Şu anda bütün imkanlara sahibim ve bu imkanları kullanırken de sıkıntılı gördüğüm insanlara el uzatmaya çalışıyorum. Şu Korona döneminde hepsi belgelidir, tam 780 tane aileye yardım etmişim. Bi reklam alıyorum 20 bin TL. O reklamın bin lirasını versem nolur? Veriyorum. Belki de Allah bundan dolayı yüzüme güldü.

Instagram postlarınızın altına hakaretamiz cümleler de yazılıyor. Kırılmıyor musunuz?

Tınlamıyorum. Nurlarda uyusun, bir gece çok ağladım ben Nur Ablayı aradım. Nur Abla dedim bana çok hakaret ediyorlar. Sen dedi zirvedesin. Ne demek o dedim, konuşuluyorsun bırak dedi. Allah bin kere razı olsun. Taşlasınlar, umrumda değil. Ben iki gün önce Kim Kardashian'a, bizim köklerimize, Osmanlı'ya hakaret ettiği için saydırdım. Ben Kim Kardashian'a saydırdım! Burdaki Ermenilere demedim ki bi şey ben. Ve orda videoda diyorum ki hepsi benim kardeşim. Türk bayrağı altında sevdiğim bir sürü Ermeniler var. Kaldı ki benim 12 yıllık hayat arkadaşım Ermeni.

O sabah siz bir ayrımcılığa uğradınız. Size bir polis memuru sanıyorum, ne dedi iğrençsin mi dedi?

Karakollara gidip kolonyalar dağıtıyorum, Esenler Karakoluna da verdim. Çıkarken şoför kapıda bekliyor binicem arabaya. İki tane polis arabadan "Aaa" dedi "seni tanıyoruz" "Aaa merhaba nasılsınız?" dedim. "Senin videoların çok iğrenç, sen iğrenç bi adamsın" dedi. Peki dedim, arabaya bindim ama arabada ağladım. Binmeden önce bi video çektim. Ben sadece güzellikler yapıyorum ve kendimi riske atarak karakollara, hastanelere gidip yardımlarda bulunuyorum. Sağlık Bakanlığı teşekkür etti, İçişleri bakanı teşekkür etti, Valilik teşekkür etti. Sen bir polis olarak neden bana hakaret ediyorsun?

Ailenizle nasıl barıştınız?

Para her şeyi değiştiriyor. Para kazanınca çok afedersiniz seni imparator gibi görüyorlar. İlk anneme ev aldım, evin anahtarını getirdim "Ben bugünleri de görecek miydim" dedi. O döneme kadar oğlumuz eşcinsel, oğlumuz şöyle, oğlumuz böyle... Tabii asla ailemden duymadım ama akrabalar tarafından hep rencide edildim. Şimdi hepsinin Murat Abisiyim. Şimdi hepsine para dağıtıyorum.

Röportajın bütün detayları için videoyu buradan seyredebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

Polisin varoşluğuna bakar mısın? Şaşırdım mı peki? Hayır.

coldhearted

Vasfı, fonksiyonu, çapı belli olmayan tiplere primin kepçeyle dağıtılıp zirveye taşındığı apış arası, traşlanmamış koluk altı, terliğin içine giyilmiş siyah kışlık çorap tadında sikimsonik, yarak kürek ve bir o kadar siktiri boktan bir çağ.

sevgi-er2

Görgüsüzlük yapma bir yüzük bir ev parası diye. Ne diyelim Allah öyle uygun görmüş sana bahşetmiş nazar değer dikkat et.

suvaribora

Genelde bu döt verenler falcı oluyor. Nedir bu işin hikmeti anlamadım. Döt verdikleri için mi bu özelliği kazanıyorlar yoksa fal baktıktan sonra mı döt verme eğilimine giriyorlar anlamadım. Bir bağlantı olduğu kesin gibi..

enk-capital

Feminen enerjinin kuvvetli hissiyat yönünü alıyolar sanırım. Ben de arada tarot bakıyorum. Henüz göt vermedim ama.

suvaribora

Enk-capital 😊 Sakın verme kardeşim ama verenler de parayı götürüyor. Bir garip ikilem.. Ama sen verme ☺️

begonvila

Aq, üni bitir vs. eğitim için dünya para harca , 20 sene köpek gibi çalış bi evin bile olmasın, adamın biri çıksın ne üdüğü belirsiz işlerle 12 ev alsın. Muhtemelen arka sokaklarda o işleri yapıyordur da haksızlık ya...

Görüş Bildir