Görüş Bildir
Haberler
Arda Turan'dan Duygusal Mesaj: "Kendimi Kötü Hissediyorum Bazen..."

Arda Turan'dan Duygusal Mesaj: "Kendimi Kötü Hissediyorum Bazen..."

Batuhan
07.10.2015 - 10:27
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Türkiye'nin Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile oynayacağı maçlar için kampta bulunan kaptan Arda Turan, Instagram hesabına duygu yüklü cümleler yazdı.

'Gece gözüme çok uyku girmedi' diye söze giren Arda şunları yazdı:

'Gece gözüme çok uyku girmedi. Biraz heyecanlıyım. Cumartesi gelsin istiyorum. Hani küçükken mahallede başka mahalleyle akşam için maç alırdık. Hani gün geçmezdi; akşam olsun da ne olucaksa olsun.

Cumartesi ve salı çok önemli. Bizim için, ülke için, benim için, sonuçlar için... Tek söyleyebileceğim; eğer sahada olabilirsem sonuna kadar mücadele edeceğim' ifadelerine yer verdi.

“AÇ GÖZLÜLÜĞÜME KIZIYORUM”

Geçirdiği zorlu zamanlarda ailesine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Arda Turan, 'Kendimi bazen kotü hissediyorum. Doyumsuzluğuma, aç gözlülüğüme kızıyorum. Hiçbir şey yokken Allah çok şey verdi. Ama işte insanız, hep biraz daha

fazlasını çekiyor. Daha fazla para, daha fazla araba, daha fazla ev. İnanın hiçbir şey olmuyor. Olmayan olsun, olan daha fazla istiyor. Bu mücadele hayatı alıp gidiyor. Hayata karşı yaptığım haylazlıklardan özür diliyorum. Çok hata yaptım ama asla

niyetim kötü değildi. Allah'a ne kadar şükretsem az. Çünkü bana verdiklerini, bana verdigi akılla hayal bile edemedim' mesajını paylaştı.

İşte Arda'nın Instagram yaptığı paylaşım...

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam