Aras Bulut İynemli’nin Gönlünü Çelen Proje Ortaya Çıktı!

6PAYLAŞIM

Çıktıİçinde bulunduğu her işi parlatan, akılda kalan ve son olarak Çukur’la gönüllere taht kuran; enerjik, başarılı ve yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin oyunculuk dışında  ilgilendiği bir proje daha ortaya çıktı. Gelin daha yakından bakalım!

Yaz aylarında fısıltılar dolaşmaya başlamıştı aslında. Yeterince dikkatli olan fanlar bir yerden ipin ucunu yakalayıp salladılar ama Aras Bulut İynemli sır saklama konusunda da hayli başarılı çıktı ve ser verip sır vermedi.

Artık zamanının geldiğini düşünmüş olacak ki, bahsi geçen projenin sosyal medya hesaplarını birkaç gün önce takibe aldı.

Topladığımız bilgilere göre Boodio adında bir e-kitap sesli kitap okuma app’inin içinde yer alıyormuş.

Projeyi yakın çevresinden duyduğunda çok heyecanlanmış ve böyle bir oluşumun içinde bulunmak istemiş ve projeye dahil olmuş.

Tabii ki hemen indirip sizler için inceledik. Biz de kalbimizi bıraktık...

Boodio, kitapların hem sesli halinin hem de e kitap halinin bulunabileceği bir uygulama. Kullanıcılar için 3 farklı okuma modu, okuduklarının altını çizebilme, notlar alabilme ve arkadaşlarıyla sosyal medya hesaplarında paylaşabilme gibi özellikler var. Türkiye’deki tek hibrid deneyim sunan uygulama diyebiliriz. İster okuyabiliyor ister dinleyebiliyoruz.

Şimdiden içinde binlerce kitabın bulunduğu Boodio’yu merak edenler için linki buraya bırakıyoruz.

Aras Bulut İynemli’nin yakın çevresine sürekli projeyi anlattığı ve bu proje ile çocuklar, gençler ve dezavantajlı insanlar için türlü çeşit sosyal sorumluluk projesini hayata geçirebileceği konusunda hayaller kurduğu da gelen bilgiler arasında.

İçeride, seslendirici olarak karşımıza, Barış Arduç, Engin Öztürk, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu gibi sürpriz isimler de çıkıyor. Hatta hali hazırda, Perihan Savaş, Necip Memili, Damla Sönmez, Nil Keser gibi isimlerin de seslendirdiği kitaplar olduğu, yayınlanmak için beklendiği fısıltılar arasında. Keyifli ve tatmin edici bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Yakın gelecekte neler olacağını heyecanla bekliyor, başarılarının devamını bekliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sylvanos

Akıllıca yapılmış taktiksel bir reklam oldu onedio

bookworm

Çok iyi bir oyuncu gerçekten, kişiliği bizim işte ekranlarda gördüğümüz kadarıyla oyunculuğu ile aynı seviyede, böyle bir projeye el atması gerçekten mükemmel. Okuma alışkanlığı arttırmak ancak içine düştüğümüz ''idrak'' problemini ortadan kaldırabilir.

Görüş Bildir