Apple'dan Tüm Apple Ürünlerinin Yer Aldığı 300 Dolarlık Kitap

 > 
20PAYLAŞIM

Apple, son 20 yılda tasarım anlayışının nasıl değiştiğini fotoğraflarla gözler önüne seren foto-kitabını satışa sundu. 

TeknoYo'da yer alan habere göre “Designed by Apple in California” adlı kitapta, geçmişten günümüze piyasaya sürülen Apple ürünleri ve Apple tarihi 450 farklı fotoğrafla bir arada sunuluyor.

Apple tasarım ekibinin kullandığı teknikler ve malzemelere ilişkin bilgilere de yer verilen ve Apple tarafından yayınlanan “Designed by Apple in California” adlı kitap, Apple’ın kurucusu ve unutulmaz ismi Steve Jobs’a ithaf edilmiş.

Apple’ın baş tasarımcısı Jony Ive’nin önsözünü yazdığı kitap, fotoğrafçı Andrew Zuckerman’ın çektiği, Apple’ın tasarım sürecini ve bitmiş ürünlerini gösteren 450 fotoğraftan oluşuyor. 

Kitapta, 1998’de piyasay sürülen iMac‘ten, 2015 yılında çıkan Apple Pencil‘a kadar farklı Apple ürünleri fotoğraflarla aktarılıyor.

Steve Jobs’un “Apple markasının  asıl ruhu” olarak nitelendirdiği John Ive, kitabın önsözünde şu ifadeleri kullamış: “Gerçekten insanlık için harika bir şey yapmaya çalışmak fikri, baştan beri Steve’in motivasyonuydu ve bu ideal, Apple’ın geleceğe bakışı olarak kalmaya devam ediyor.”

199 $ ve 299 $’a satılacak

“Designed by Apple in California” kitabı iki farklı boyutta yarın Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore, Tayvan, İngiltere ve ABD’de satışa çıkacak. 

Küçük boyutlu (26 x 32 cm) olanı 199 dolara, büyük boyutlu (33 x 41 cm) olanı ise 299 dolara raflardaki yerini alacak. Kitap ayrıca, Apple mağazalarında da sergilenecek.

TeknoYo & LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir