Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Annelerin Evlerde Yaşattığı Tebessüm Ettirecek 13 "Kadın Anam" Hareketi

 > -
Abone ol

Annelerimizi değişik çalışan kafalarıyla beraber çok seviyoruz. Bu içerikte kadın analarımzın doğal ortamlarında neler yaptığını araştırdık :)

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sena.davut

#12 çok iyi

usye

Türkiye ne çektiyse gadın anam, aslan bubam ekolünden çekti zaten. Özel alan ve özel hayat sınırları ebeveynlerce sürekli sürekli ihlal edilmiş bireyler, toplum içinde çok sorun çıkarıyor; diğer insanlara fiziki ve manevi açıdan daima musallat oluyor; erişkin olsa dahi kendi kendine yetemiyor. Ana-baba ergenliğe kadar kişisel temizlik, çevre temizliği, beslenme, sorumluluk alma v.b. becerileri kazandırmıyorsa ya çok sistematik (bildiğiniz şeytanca) bir art niyet ya da bariz süper bir bozukluk var demek sanırım. Bu kişiler çeşitli alanlarda, çeşitli zamanlarda adaptasyon sorunu, topluma(kadın ve erkeklerden oluşan topluma) uyum güçlüğü yaşıyor. Duygusal çöküntüler ve hezeyanlar içinde (bilhassa çevreye karşı) nedensiz saldırganlık gösteriyor gibi görünüyor bana. Türkiye'de hem anne hem baba, özellikle erkek evlatlarını böyle büyütüyor (yetiştirmiyor).

usye

Sonra otobüste evinin salonunda gibi oturan, yolda erkek öğrenci soyunma odasındaki daha erkek olamamış ergen liseli gibi böğüren/tepinen, her karşı cinsin her yerine bir buçuk iskendere bakar gibi bakan, istisnasız her ortamda her an vatandaşa duyura duyura ağız dolusu söven sayan öküzler türüyor.

usye

Sen çocuğun özel eşyasını gasbedersen - anayım ben anaaa anaaa diye - o da başkasının kazanımlarının, haklarının, düşüncelerinin anasını ünletir yarın.

icimdekiyagmur

Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi ❤️

deniz-barutcu

Bir zamanlar yayımlanan Bir Demet Tiyatro da ki, Telviye teyze geldi aklıma....

wednesday-addams

şehriye değil miydi o yaa?

deniz-barutcu

Telviye çıtır 😊

wednesday-addams

mükremin'in annesi telviye'ymiş lan.

wednesday-addams

#3 o poster bende olsa ve başına böyle bir şey gelse herhalde etimden et koparılmış gibi hissederdim...

Görüş Bildir