Ankara'da Esrarengiz Ölüm! Başından Vurulmuş ve Çıplak Halde Bulundu

3PAYLAŞIM

Ankara'da, yalnız yaşadığı evinde başından tek el ateş edilerek vurulmuş ve çıplak halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun (27), cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar sürüyor. Bir yıl önce evlenen ve 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu'nun cinayetinin ardındaki sır perdesi halen gizemini koruyor. Ankara polisi, katilin tespiti için çevrede bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

Sabah’tan Ömer Çetin’in haberine göre, Ankara'da yalnız yaşadığı evde başından vurulmuş ve çıplak halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun, cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar devam ediyor. 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu'nun cinayetinin ardındaki sır perdesi halen gizemini koruyor. Ankara polisi, katil zanlısının tespiti için çevrede bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

9 aydır eşinden ayrı yaşıyordu

Ankara Altındağ ilçesi Hacettepe Mahallesi'nde yalnız yaşayan Tuğçe Mutlu'nun evinden kötü kokuların gelmesi üzerine komşuları polise haber vermişti. Polis ekipleri kapıyı çilingir yardımı ile açtıklarında ise 27 yaşındaki genç kadının çıplak vaziyette başından vurulmuş çürümeye başlamış cansız bedeni ile karşılaştı.

Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, genç kadının evinde bulunan eşyaların dağınık olduğunu ve suç aletini olan silahın evde olmadığını belirlerken bir miktar uyuşturucu madde tespit etti. 1 yıl önce evlenen ve 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu, günübirlik evi 3 aylığına parasını peşin ödeyerek kiraladığı ortaya çıktı. Aksaray'da yaşayan eşine Mutlu'nun ölüm haberi verildi. Uyuşturucu bağımlısı olan genç kadın sahtecilik ve uyuşturucudan 11 suç kaydının olduğu öğrenildi.

Güvenlik kameraları inceleniyor

Ankara Asayiş Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri evin çevresinde bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Tuğçe'nin en son görüştüğü kişi ya da kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Genç kadının cenazesi Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir