Görüş Bildir
Haberler
Akşener: 'HDP'li Semra Güzel'in Fezlekesine Evet Oyu Vereceğiz'

Akşener: 'HDP'li Semra Güzel'in Fezlekesine Evet Oyu Vereceğiz'

Batuhan
14.01.2022 - 11:23

İYİ Parti lideri Meral Akşener, hakkında fezleke hazırlanan HDP milletvekili Semra Güzel için 'evet' oyu vereceklerini belirtirken, 'Bu fezlekeye arkadaşlarımız evet oyu verecek. İYİ Parti'nin tutumu terörle, teröristle iltisak konusunda açık ve nettir' dedi. Akşener çözüm sürecine ilişkin hatırlatmalarda bulunurken, 'O zaman bu arkadaşların da, bu talimatları verenlerin de bir fezlekesi olması gerekiyor. Onlar bu fezlekeleri getirmezse, biz iktidar olduğumuzda getireceğiz' diye konuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Akşener, görüşmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Bu fezlekeye arkadaşlarımız evet oyu verecek"

"Bu fezlekeye arkadaşlarımız evet oyu verecek"

HDP'li Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafı: Bildiğim kadarıyla AK Parti Genel Başkanı Sayın Erdoğan'ın da ne dediğine dair bir bilgim yok. AK Parti yöneticilerinin bu konu üzerinden bir laf etmediğine dair ifadeleri çok ilginç. Genel Başkanlarına duydukları gıcıklığı bizim üzerimizden dökmek istediler sanırım. Burada bulunan arkadaşların tümü açılım, saçılım sürece karşı çıkmış insanlarız. AK Parti Genel Başkanı Erdoğan kandan besleniyorlar, ölümden besleniyor diyen bir dili kullanmıştı. Ben, 2010 yılında bir Kürt öğrencimin aramasıyla o çadır mahkemelerinde Türk Bayrağı'nın ve Atatürk resminin çıkarıldığını bildirmişti. Ben bunu da devrin Adalet Bakanı'na sormuştum. Çadır mahkemeleri, megri megri şarkılar, lahmacun ısmarlanan 29 Ekim'de Peşmergeler, o lahmacunların parası Türk Milleti'nden çıkmış. Semra Güzel isimli bir milletvekilinin fezlekesi gelecek Meclis'e. Bu fezlekeye arkadaşlarımız evet oyu verecek. İYİ Parti'nin tutumu terörle, teröristle iltisak konusunda açık ve nettir. O Türk Bayrağı'nı ve Atatürk resmini çıkarma talimatı veren siyasetçiler, Oslo'da PKK'ya yalvar yakar bizim bürokratlarımızı gönderen, AK Parti Genel Başkanı 'Ben talimat verdim' demişti. O zaman bu arkadaşların da, bu talimatları verenlerin de bir fezlekesi olması gerekiyor. Onlar bu fezlekeleri getirmezse, biz iktidar olduğumuzda getireceğiz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın