Görüş Bildir
Haberler
Akşener'e 'Genel Başkanım' Diyen Nikah Memuru Görevden Alındı

etiket Akşener'e 'Genel Başkanım' Diyen Nikah Memuru Görevden Alındı

Çorum'da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahit olarak katıldığı nikahı kıyan memur Erdem Sakınmaz görevden alındı. Sakınmaz, Akşener'e 'Sayın Genel Başkanım' diye hitap etmişti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gazete Duvar'dan Elvan Yılmaz'ın haberine göre, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahit olarak katıldığı nikahı kıyan Çorum Belediyesi evlendirme memuru Erdem Sakınmaz görevden alındı. AKP'li Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın tarafından yeni nikah memuru atanırken, görevden alma gerekçesi açıklanmadı.

Akşener'e "Sayın genel başkanımız" demişti

Akşener, geçen hafta sonu İYİ Partili Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’in oğlunun düğününe katılmak için Çorum’a geldi. Bir düğün salonunda gerçekleşen düğün töreninde Akşener nikah şahitliği yaptı. 

Bu sırada Çorum Belediyesi evlendirme memuru Erdem Sakınmaz, İYİ Parti liderini salondaki misafirlere tanıtırken, “Sayın Genel Başkanım Meral Akşener” diye hitap etmiş, Akşener de salonda bulunanlardan Erdem Sakınmaz’a özel alkış istemişti.

Nikah şahitliğini CHP ve İYİ Partili isimler yapmıştı

Nikah şahitliğini CHP ve İYİ Partili isimler yapmıştı
İçeriğin Devamı Aşağıda

Görevden alınan nikah memuru Erdem Sakınmaz’ın yerine Çorum Belediyesi Kültür Sosyal Müdürü Hasan Tomuk getirildi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’in oğlu Oğuzhan Şahiner’in düğününde CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’da nikah şahitliği yapmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
775
260
67
40
39
21
15
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Heath Ledger

2023'te ne ilan edilcek acaba çok merak etmeye başladım ^.^

İnsanın başına ne gelirse ya meraktan ya...

Aa niye ki? Resmi görevinde taraf olarak gözüktüğü için mi? Mesela Cumhurbaşkanlığı hükmünde 'tarafsızlık' kuralına rağmen, açık açık Partisine bağlı olduğun... Devamını Gör

Gazeteci Şerif Bey

Dostum siyasi bir beyanda bulunmamıs zaten adam. Adam konuşma başında sayın belediye başkanım şeklinde bir hitapta bulunuyor.O belediye başkanı hangi partiye... Devamını Gör

Murmur Plopslop

Ne diyeydi, Mahmut mu?