AKP'li Başkanın Dağıttığı Poşetlere Yanlışlıkla 'Gelecek İçin Çalıyoruz' Yazıldı

 > 
21bPAYLAŞIM

Eskişehir'in Seyitgazi İlçesi Belediye Başkanı Ak Partili Hasan Kalın, öğrencilere dağıtılan içerisinde kırtasiye setinin olduğu kağıt poşetlerin hatalı basım sonucunda 'Gelecek için çalışıyoruz' yerine 'Gelecek için çalıyoruz' yazıldığını belirterek özür diledi.

 Eskişehir Seyitgazi'de AKP Belediye Başkanı Hasan Kalın, basım hatasının kurbanı oldu. Belediye, içinde kırtasiye malzemelerinin olduğu poşetleri okulda öğrencilere dağıttı. Dağıtıma Belediye Başkanı Kalın da katıldı. Ancak, poşetlerin üzerinde hatalı basım sonucunda 'Gelecek için çalışıyoruz' yerine 'Gelecek için çalıyoruz' ibaresi yer aldı.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in Eskişehir'de fotokopisini gösterip, "Son günlerde Eskişehir'de bir AKP belediye başkanı şöyle bir şey bastırmış ve dağıtmış. Allah'ın işine bak gelecek için çalıyoruz. Görüyor musunuz" diye eleştirdiği olayla ilgili olarak Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın facebook sayfasında açıklama yaptı.

Yeni basılan ve doğru yazılan 'Seyitgazi Belediyesi. Gelecek için çalışıyoruz' yazılı kağıt poşetin fotoğrafını da kendisiyle birlikte yayınlayan Hasan Kalın şöyle dedi:

'İlkokula yeni başlayan öğrencilerimize dağıttığımız kırtasiye seti çantalarından bazı hatalı basılanlar dağıtım esnasında yenilerinin arasına karışmıştır. Bu dağıtım esnasında gerçekleşen hatadan dolayı özür diler, kamuoyunun doğru bilgilenmesi adına; Bizler tüm personellerimizle birlikte 'Gelecek için çalışıyoruz.' 
Hakan Türktan / DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir